پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

با حضور خانواده شهید تقوی‌فر و فعالین قرآنی از ایران؛

همایش تجلیل از خانواده شهدای حشدالشعبی با حضور خانواده شهید سید حمید تقوی فر و فعالین قرآنی از ایران روز گذشته در شهر حله عراق برگزار شد.

به گزارش اروم نیوز، این مراسم با حضور خانواده شهدا، فرماندهان و رزمندگان حشد الشعبی، خانواده شهید سید حمید تقوی فر، خانواده شهیدان صدر، جمعی از فعالان قرآنی کشور ایران و بانوان فرهیخته و فعال فرهنگی کشور عراق برگزار شد.

در این مراسم «معصومه وجدانی» مدیر موسسه قرآنی یاسین ارومیه اظهار داشت: ایجاد همدلی و اتحاد و همبستگی بین زنان مسلمان در مسیر پیشرفت جوامع زنان و توانسمند سازی آن ها نقش مهمی دارد.

وی، با تشکر از رزمندگان و فرماندهان عراقی در دفاع از حرم آل الله، گفت: ایدئولوژی غرب برای پیشگیری از خودکشی خود تاسیس شده و پشتیبانی از گروه ها و فرقه هایی نظیر طالبان، القاعده، داعش و النصره را انجام می دهند تا آتش درگیری و کشتار میان مسلمانان را شعله ور ساخته و آنها را در مقابل هم قرار دهند.

وجدانی، هدف دشمنان را نفوذ و تفرقه افکنی در بین کشورهای همسایه و دوست دانست و افزود: حفظ وحدت و همگرایی وظیفه ما در برابر پدیده شوم تروریست است.

وی تاکید کرد: اگر مسلمانان شعار وحدت سر دهند، گره ها را باز خواهند کرد. یکی از راه های دشمنان ملت ایران ایجاد تفرقه بین آحاد مردم است که از ابتدای انقلاب سعی کردند تا کشورها مسلمان همسایه ما را بترسانند. این در حالی است که ایران دست دوستی به تمام کشورها دراز کرده.

در این مراسم، بانوان قرآنی از فرمانده حشد الشعبی تقدیر کردند. همچنین سرود همخوانی تواشیح موسسه قرآنی یاسین به اجرای اثر پرداخته و کلیپی از شهدای مدافع حرم از موسسه بازلون که در زمینه شهدای عراقی فعالیت می کنند، پخش شد.

حشدالشعبی

حشدالشعبی

 

 

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=283043

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه