پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

بیانیه جمعی از بسیجیان فعال در فضای مجازی ارومیه:

جمعی از بسیجیان فعال در فضای مجازی ارومیه با انتشار بیانیه ای ضمن ابراز خشم و انزجار خود از انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس آحاد مردم انقلابی ارومیه را به واکنش مقتضی در برابر این اقدام فراخواندند.

به گزارش اروم نیوز به نقل از ندای ارومیه متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز شاهد اقدام وقیحانه رئیس جمهور آمریکای جنایتکار در انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس و به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی هستیم.

اقدامی که بدون شک خشم امت اسلامی و تمام آزادگان جهان را برافروخته و قطعا نقطه عطفی حائز اهمیت در تاریخ مبارزه با ظلم و استکبار جهانی را رقم خواهد زد.

این توطئه سرشار از حماقت دشمنان به حول و قوه الهی در سرعت بخشیدن هر چه بیشتر به آزادی قدس شریف و محو شدن رژیم جنایتکار از نقشه عالم بسیار موثر خواهد بود.

و البته این وقاحت نفرت آور جنایتکاران عالم باید درس عبرتی برای تمام کسانی باشد که دل به لبخند دشمنان خوش کرده اند و گمان می کنند مقابله با استکبار جز مقاومت و ایستادگی راه دیگری دارد!

ما بسیجیان روح اللهی امام خامنه ای (مد ظله العالی) در ارومیه ضمن ابراز انزجاز از این حرکت اعلام می داریم که تا لحظه دستیابی به هدف غایی انقلاب اسلامی یعنی برقراری تمدن اسلامی و تحقق وعده محتوم امامین انقلاب مبنی بر نابودی آمریکا و رژیم صهیونیستی و آزادی فلسطین از مجاهدت در این راه دریغ نخواهیم کرد و ان شاالله در پرتو ولایت تا آخرین قطره خون خود در این راه مبارزه خواهیم کرد.

بدون شک امروز وقت آن است که انقلابیون دل داده به آرمان های امامین انقلاب به صحنه بیایند و با ابراز انزجار خود از استکبار جهانی و برائت از سکوت و انفعال بی تفاوت ها، دل دادگان غرب و مرعوبین استکبار؛ پایبندی خود به آرمان فلسطین و آمادگی خود را برای نابودی رژیم صهیونیستی با صدای رسا اعلام نمایند.

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282904

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه