پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

در طول ماه رمضان؛

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب گفت: امسال ۲۲۰ روحانی و مبلغ دینی به مساجد شهری و روستایی این شهرستان در ماه مبارک رمضان اعزام و به تبلیغ و بیان احکام دین می پردازند.

به گزارش اروم نیوزبه نقل از زرین خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین عادل نجفیان اظهار کرد: در ماه رمضان امسال بیش از ۲۲۰ نفر مبلغ دینی به مساجد شهری و روستایی میاندوآب، چهاربرج و باروق به منظور بهره مندی هرچه بیشتر اقشار مردم از فیوضات این ماه اعزام می شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب افزود: با هماهنگی های به عمل آمده این روحانیون و مبلغان دینی از مراکز تبلیغی، دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، سازمان اوقاف و امور خیریه، روحانیون طرح هجرت و حوزه های علمیه جذب شده و از ابتدای ماه مبارک رمضان برای ترویج شعائر اسلامی به مساجد شهری و روستایی اعزام می شوند.

وی گفت: این مبلغان و روحانیون در طول ماه مبارک رمضان در مساجد شهری و روستایی میاندوآب، چهاربرج و باروق به کار تبلیغ و بیان احکام دین به مردم می پردازند.

نجفیان تصریح کرد: برگزاری کلاس های آموزشی قرآن کریم و احکام ، سخنرانی، پاسخ به شبهات، پرداختن به امر زکات از جمله برنامه های روحانیون و مبلغان اعزامی به مساجد در طول ماه مبارک رمضان در میاندوآب است.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282885

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه