پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

طرح سئوال از رئیس جمهور با طراحی و امضای چندین نماینده حامی روحانی استارت خورد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از مکریان، جلال محمود زاده نماینده مردم مهاباد با انتشار تصویری از کاربرگ طرح سئوال از رئیس جمهور که تعداادی از نمایندگان از جمله قسیم عثمانی، عبدالکریم حسین زاده که از نمایندگان حامی و مبلغ دولت تدبیر و امید در بحبوحه انتخابات بودند هر کدام با سفر به شهرهای مختلف با اغراق از محاسن روحانی و برنامه هایش برای مذاهب و اقوام و مناطق مرزی می گفتند چندی است مواضع صفت و سختی در قبال رئیس دولت اتخاذ کرده اند و هر روزه با مصاحبه با رسانه های طیف منتقد روحانی زبان به گلایه و انتقاد از عملکرد رئیس جمهور و تیم اجرائی دولت می گشایند.

در برگه ای که از سوی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مهاباد منتشر شده است دلایل سئوال از روحانی را شرايط و وضعيت نامساعد اقتصادي كشور ازجمله انسداد بازارچه ها ، معابر مرزي و پيله وري و كوله بري مناطق غرب كشوربا پیگیری محمود زاده عنوان کرده اند.

خبر طرح سئوال از رئیس جمهور توسط محمودزاده با واکنش های مختلفی از جمله در بن طرفداران و مشاوران این نماینده مجلس روبه رو شده است.

صلاح خدیو دکتر داروساز و طرفدار نماینده مهاباد در کانال تلگرامی اش ضمن تقدیر از عملکرد این نماینده مجلس و اعلام حمایت دوباره اش از وی این حرکت محمود زاده را مورد انتقاد قرار داده است و طرح موضوع استیضاح یا سئوال از رئیس جمهور را موضوعی فرعی دانسته است.

حال باید منتظر ماند و دید که نمایندگانی که چندی پیش در بوق کرنا کردند که می خواهند سه تن از وزرای دولت را به دلیل عملکرد غیر قابل قبول استیضاح کنند و در نهایت نا باوری و علی رغم اتلاف ساعتها از وقت مجلس و هدر دادن پول بیت المال هر سه وزیر دوباره رای آوردند و همان نمایندگان منتقد یکشبه مدافع عملکرد وزرای مذکور شدند، جریان استیضاح یا طرح سئوال از رئیس جمهور و به تعبیر خدیو«بازی بزرگان» را به کجا ختم خواهند کرد!

مردم بهتر از هر کس دیگری می بینند و شاهد هستند که نمایندگانی که با رویه رقیب هراسی برای روحانی تبلیغ می کردند چگونه حمایتشان را انکار می کنند و حالا که با ترغیب و تهیج آنها رئیس جمهور روحانی انتخاب و  یکسالی از عملکرد دوره دوم خود را سپری می کند با آماج پشیمانی و انکار و انتقاد از سوی حامیان درجه یکش خصوصا در مناطق قومی کشور روبه رو شده است.

ناخداگاه به یاد شاه بیت سخنان قالیباف، رقیب انتخاباتی روحانی در برنامه مناظره تلویزیونی می افتیم که گفت: درختی که چهار سال میوه نداده دیگر ثمر نخواهد داشت!.

انتهای پیام/ ی

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282836

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه