پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیر عامل منطقه آزاد ماکو خبر داد:

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: اولویت ما مقابله با بیکاری، حمایت از کالای ایرانی، توسعه تولید و مدیریت واردات است.

به گزارش اروم نیوز به نقل از  آراز سسی، غلامرضا سلیمانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران در خصوص برنامه های اجرایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: برنامه های سازمان منطقه آزاد ماکو در دست بررسی بوده و تا ۲ ماه آینده به مردم اعلام می شود، اولویت ما مقابله با بیکاری، حمایت از کالای ایرانی، توسعه تولید و مدیریت واردات است.

وی تصریح کرد: منطقه دارای پتانسیل های فراوان بوده که توسط فرمانداران شناسایی و به ما اعلام شده است.

مدیر عامل منطقه آزاد ماکو افزود: با همکاری فرمانداران، استانداران و مسئولان جهت گیری کرده و برنامه ای ۳ ساله تهیه می شود که متانسب با پتانسیل های منطقه طرح ها را اجرا می کنیم.

به گفته وی همراه با برنامه ریزی که می شود تعدادی پروژه حیاتی، عمرانی و زیر ساختی آغاز می شود.

سلیمانی با اشاره به محورهای توسعه در منطقه گفت: لجستیک و ترانزیت، گردشگری، کشت و صنعت های بزرگ جز محورهای توسعه بوده چون می خواهیم نظام بهره برداریمان اقتصادی شود.

وی تصریح کرد: در حوزه تولید مزیت هایی وجود دارد که در حال شناسایی و برررسی برای تولید مشترک با کشورهای همسایه هستیم.

وی در خصوص راه مواصلاتی پلدشت به مرگنلر اظهار کرد: ما موظف هستیم هرچه مدیران قبلی تصمیم گرفتن را عملی کنیم، سلامت مردم جزء مهمترین اولویت ها است.

مدیر عامل منطقه آزاد ماکو افزود: اتمام پروژه های نیمه تمام جزء سیاست های ما قرار دارد، مشکلاتی از لحاظ تامین مالی داریم که سعی در حل آنها داریم.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282935

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه