پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

همزمان با ماه مبارک رمضان؛

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی از برگزاری طرح ماه مبارک رمضان به نام «ضیافت الهی» در ۱۶ امامزاده و بقعه شاخص استان خبر داد.

حجت الاسلام ناصرجوانبخت در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز با بیان اینکه در ماه رمضان طرح های متفاوتی در امامزادگان و بقاع متبرکه آذربایجان غربی برگزار می شود، گفت: مهم ترین طرح اجرایی در ماه رمضان طرح ضیافت الهی است که در ۱۶ امامزاده و بقاع متبرکه استان برگزار خواهد شد.

وی، افزود: برگزاری نماز جماعت در دو نوبت، جزء خوانی قرآن کریم، کرسی و محفل انس با قرآن، برنامه های متنوع فرهنگی از جمله برنامه های نیمه نخست ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه استان تدارک شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، بهره مندی از فضای معنوی ماه مبارک رمضان، برگزاری محفل انس با قرآن، تقویت باورهای اعتقادی در جامعه، ترویج و تبلیغ فرهنگ قرآنی را از مهم ترین اهداف طرح «ضیافت الهی» برشمرد.

وی، افزود: باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر برپایی سفره های افطاری ساده، با همکاری خیرین و از محل اجرای نیات واقفان خیراندیش با هدف بهره مندی همه اقشار جامعه، طرح افطاری ساده در ایام ماه مبارک رمضان در امامزادگان و بقاع متبرکه سطح استان و مجتمع نان شب ارومیه برپا خواهد بود.

حجت الاسلام جوانبخت، با بیان اینکه ویژه برنامه شب های قدر درامامزادگان و بقاع متبرکه برگزار می شود، تصریح کرد: همچنین ۱۶ مبلغ اعزامی از قم طول ایام مبارک ماه رمضان در امامزادگان و بقعه متبرکه استان حضور خواهند داشت.

وی، خاطر نشان کرد: همچنین در حاشیه امامزادگان نمایشگاه خیمه معرفت متشکل از غرفه کودک و نوجوان، همه واقف باشیم، مشاوره و پاسخگویی به سوالات شرعی برپا خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282797

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه