پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی؛

مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجمع جهادگران اعتلای گروه‌های سازندگی سه شنبه ۲۵ اریبهشت ماه در سالن همایش دانشکده قاضی طباطبائی ارومیه برگزر خواهد شد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از نسل برهان، یاسر باقری با اشاره به جزئیات این مجمع، اظهار داشت: مجمع جهادگران آذربایجان غربی به مدت یک روز در سالن همایش دانشکده قاضی ظباطبائی ارومیه و با حضور تمامی اقشار شامل تعداد ۷۰ سرگروه از کل اقشار، جانشین سپاه استان، ریاست دانشگاه و مسئولین استانی و شهرستانی با همکاری بسیج سازندگی استان و میزبانی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.

وی، با اشاره به محور مجمع تصریح کرد: محور مجمع شامل انتخابات می باشد. در این مجمع یک روزه رئیس، دبیر مجمع با انتخابات مشخص می شود و همچنین کارگروه های تخصصی با حضور اعضا نیز  تشکیل خواهد شد.

مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی، با اشاره به جزئیات حضور مسئول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کل کشور در این مجمع، گفت: تشریح طرح اعتلای گروه های جهادی توسط مسئول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی و مسئول توانمند سازی حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی کشور از برنامه های مجمع می باشد که انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282681

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه