پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ماکو، شوط، چالدران و پلدشت:

نماینده مردم ماکو، شوط، چالدران و پلدشت گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره مدافع انقلاب اسلامی بوده و مانع دستیابی دشمنان اسلام به اهدافش شده است.

به گزارش اروم نیوز به نقل از نوای چالدران ، نماینده مردم شهرستانهای ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی در جریان دیدار با فرمانده سپاه چالدران با اعلام این مطلب گفت:نگرش و تفکر سپاه پاسداران برگرفته از ریشه های اعتقادی مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است که با داشتن روحیه شهادت طلبی از ارزشهای والای اسلام و نظام دفاع می کند.

عین الله شریف پور، با بیان اینکه سپاه از جنس خود انقلاب و مولود انقلاب است، افزود: امروزه هدف آمریکا و استکبار جهانی با به وجود آوردن داعش و حمایت از آن به جان هم انداختن مسلمانان و کشتار آنان به دست خود بدون دخالت مستقیم این کشور بود افزود: الحمدلله سپاه با صدور انقلاب به کشورهای منطقه از جمله سوریه، لبنان یمن و نابودی داعش در کشورهای سوریه و عراق توانست اقتدار و عظمت جمهوری اسلامیایران را دراین مناطق به نمایش بگذارد.

فرمانده سپاه چالدران نیز در این دیدار با اشاره به نقش موثر سپاه در امر محرومیت زدایی و امر سازندگی از این نهاد مقدس به عنوان بزرگترین نهاد کشور در عرصه های مختلف از جمله عمران و آبادانی روستا و مناطق محروم یاد کرد و گفت:امسال افزون بر ۴۰ طرح بسیج سازندگی با صرف اعتبار بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در مناطق محروم و روستاهای مرزی و عشایر نشین در دست اجرا است.

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری با بیان اینکه امروزه سپاه در این شهرستان همگام و همراه با نیروهای امنیتی و مرزبانی عهده دار تامین امنیت مردم منطقه است افزود :در حال حاضر در تمام مناطق این شهرستان همانند سایر کشورامنیت پایدارحاکم می باشد.

 

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282687

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه