پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تمام وعده های رئیس جمهور در خصوص برجام و رفع تحریم ها پوچ و شعارهایی توخالی بود چراکه هیچ کدام از آن وعده های تاکنون عملی نشده است.

نادر قاضی پور در گفت وگو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به لغو برجام توسط آمریکا، گفت: مجلس مطیع رهبری بوده و در مقابل شیاطین متحد است.

وی، با بیان اینکه سخنان رئیس جمهور در آمریکا ذلیلانه بود، افزود: رئیس جمهور ایران برخلاف تصورات که باید بسیار قدرمتدانه و هوشمندانه در برابر سخنان سخیف آمریکا ظاهر می شد بسیار ذلیلانه بوده و بویی از اقتدار نداشت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در وصیت نامه امام ۳۹ مرتبه به موضوع نه شرقی، نه غربی اشاره شده و برهمگان اطاعت از وصیت بنیان گذار جمهوری اسلامی امری ضروری است.

وی، با تاکید بر حفظ وحدت ایرانیان در تمام زمینه ها، افزود: رمز پیروزی و موفقیت ملت ایران در برابر دشمنان بی شک اتحاد، همدلی و اعتقاد به تولید و کالای ملی است.

قاضی پور، در خصوص خروج آمریکا از برجام، اظهارداشت: امیدداریم بتوانیم به زودی از ان پی تی خارج شده و نسبت به غنی سازی دوباره هسته ای تا ۵۶ درصد اقدام کنیم چراکه می توان نسبت به تامین سوخت کشتی ها با اورانیوم اقدام کرده و در ساخت موشک با برد های بالا تلاش کنیم.

وی، افزود:نمایندگان مجلس در صحن مجلس پرچم آمریکا را آتش زدند تا به همه بگویند مجلس در خط رهبری قرار دارد و ازآن خارج نمی شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، بیان کرد: کشور ایران مثل گذشته به کارهای غنی سازی را ادامه خواهد دادو همچنین قبل از لغو برجام نیز کشورآمریکا تحریم هایی را بر علیه کشورایران انجام داده و با لغو برجام مهرتاییدی بر سخنان رهبری بود که فرموده بودند «آمریکا قابل اعتماد نیست» و امروز شاهد قابل اعتماد نبودن آمریکا هستیم.

وی، در پایان خاطر نشان کرد:همه وعده ها و سخنان رئیس جمهورپوچ و تو خالی در آمد چرا که او گفته بود همه تحریم ها یک شب برداشته خواهد شد و کشور از لحاظ اقتصادی رونق پیدا خواهد کرد ولی هیچ کدام ازوعده های رئیس جمهور عملی نشد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282416

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه