پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه مهاباد:

امام جمعه مهاباد گفت: ضررلغو برجام فقط برای ایران نیست بلکه آمریکا و کشور های دوست آمریکا نیزاز این موضوع ضرر خواهند کرد.

ماموستا عبدالقادرسهرابی درگفت وگو با خبرنگاراروم نیوز، با اشاره به لغو برجام توسط آمریکا اظهار داشت: ضررلغو برجام فقط برای ایران نیست بلکه آمریکا و کشور های دوست آمریکا نیزاز این موضوع ضرر خواهند کردو مسئولین ما باید هشیارانه در مقابل نقشه های آمریکا ایستادگی کنند.

وی، افزود: ۴۰ سال از انقلاب مردم ایران می گذرد و در این سالها آمریکا با ترفندهای مختلف خواسته است که به ایران ضربه بزند و امروز نیز با لغو برجام و اعمال تحریم ها می خواهد نقشه های شوم خود را عملی سازد به ایران ضربه بزند ولی این کار با همت مردم و دولت به نتیجه نخواهد رسید و آمریکا باردیگر ناکام خواهد ماند.

امام جمعه مهاباد،تصریح کرد: نقشه و حیله های آمریکا تمام شدنی نخواهدبود و ما باید راههای مقابله با این نقشه ها را پیدا کنیم به عنوان مثال مردم با حمایت از کالای ایرانی و دولت نیز با حمایت از تولید کنندگان می توانند راههای مقابله با تحریم های آمریکا را پیدا کنند.

وی، اذعان داشت: مسئولین بیشتر از پیش به فکر مردم باشند و کیفیت کالای ایرانی را افزایش دهند و با قیمت مناسب به دست مصرف کنند برسانند و ما باید کاری کنند تا کارخانه های کشور شب و روز در حال تولید و پیشرفت باشند.

ماموستا سهرابی، ادامه داد: بانکها نیزبرای پیشرفت درامر تولید نقش به سزایی دارند یعنی بانک ها باحمایت از کارخانه داران و تولیدکنندگان می توانند چرخ اقتصاد کشور را بچرخانند.

وی، خاطر نشان کرد: مردم با همت و همبستگی و تلاش می توانند از پس نقشه شوم آمریکا برآیند و به سمت موفقیت و پیروزی قدم بردارند و دولت نیز با همت خود و حمایت از تولید کنندگان و کارخانه داران می تواند به بهتر شدن وضعیت معیشت مردم کمک کند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282325

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه