پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: در دنیای قلدرمآبانه امروزی، ما با قدرت انقلاب را پیش برده ایم و این گفتمان نیز باید پیش رود.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، سرهنگ پاسدار جواد مولودی امروز در نشست بصیرتی و سیاسی بسیج فرهنگیان میاندوآب به مناسبت هفته معلم در سخنانی اظهار کرد: ما در هشت سال دفاع مقدس با صبر و مقاومت به پیروزی رسیدیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب، با بیان اینکه فرمول ما صبر بود، افزود: مقاومت سلاح ما بوده و انقلاب اسلامی ما در مقابل هجمه ها مقاومت و ایستادگی کرده است.

وی، گفت: در دنیای قلدرمآبانه امروزی، ما با قدرت انقلاب را پیش برده ایم و این گفتمان نیز باید پیش رود و افتخار هم می کنیم که به عنوان پیروان پیامبر(ص) این گفتمان را در دنیا به پیش برده ایم.

مولودی، با اشاره به جنگ روانی دشمنان، تصریح کرد: ما امروز صاحب عزت در دنیا هستیم و جنگ روانی که از خارج کنترل می شود نباید ما را به یاس و ناامیدی دچار کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما پایه و گفتمان جدیدی در دنیا مطرح و ابهت پوشالی آنها را شکست و لذا دشمنان اسلام و انقلاب به دشمنی با آن می پردازند.

وی، افزود: دشمنان برنامه ریزی کرده و تلاش می کنند فرهنگ غربی را جایگزین فرهنگ اسلامی کنند و باید با بصیرت و سلاح صبر و مقاومت به پیش برویم.

مولودی، در ادامه با اشاره به اینکه باید همه چیز بر پایه و اساس اسلام باشد، گفت: در کشور اسلامی باید دقت کنیم عملکردها تا چه اندازه بر اساس اسلام است.

وی، با بیان اینکه همه چیز ما باید منطبق بر اسلام باشد، تصریح کرد: اگر می خواهیم خود را نسبت به انقلاب مورد سنجش قرار دهیم باید بر اساس قواره های اسلام سنجش کنیم که همه به انقلاب و اسلام بدهکار هستیم.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282401

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه