پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرعامل اتوبوسرانی شهرداری ارومیه:

مدیرعامل اتوبوسرانی شهرداری ارومیه گفت: حدود ۱۰۰ دستگاه نیز به این ناوگان اضافه خواهد شد که اعتبار این اتوبوس ها تامین شده است و در صدد هستیم در سال جاری این اتوبوس ها به ناوگان حمل و نقل شهری اضافه شوند.

فخرالدین معصوم زاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به وضعیت ناوگان اتوبوسرانی شهرارومیه اظهار داشت: ۳۳۶ دستگاه اتوبوس در سطح شهر در حال فعالیت است که از این تعداد ۴۳ دستگاه آن ملکی و متعلق به شهرداری بوده و ۲۹۶ دستگاه نیز مربوط به بخش خصوصی بوده است.

وی، در خصوص تعداد اتوبوس های فرسوده ارومیه، افزود: حدود ۲۹۳ دستگاه از اتوبوس های سطح شهر فرسوده هستند که نیاز به بازسازی دارند.

مدیرعامل اتوبوسرانی شهرداری ارومیه، بیان کرد: در حال حاضر ۲ دستگاه اتوبوس برای نوسازی ارسال شده است و اگر وضعیت نوسازی این ۲ دستگاه قابل قبول باشد بقیه دستگاه ها نیز جهت نوسازی ارسال خواهند شد.

وی، در خصوص نوسازی ناوگان اتوبوسرانی، اظهار داشت: در ایام نوروز حدود ۸ دستگاه اتوبوس در راستای اضافه شدن به ناوگان حمل و نقل شهری خریداری شده و همچنین در صدد هستیم در سال جاری طبق اعتبار تامین شده ۱۰۰ دستگاه دیگر  به ناوگان حمل و نقل شهری اضافه شود.

معصوم زاده، با اشاره به مشکلات ناوگان حمل نقل، افزود: متاسفانه یارانه سوخت و همچنین یارانه بلیط ها داده نمی شود و این مشکلاتی را برای این سازمان به وجود آورده است.

وی، ادامه داد: وضعیت ترافیکی نیز یکی دیگر از مشکلات این سازمان است که متاسفانه اتوبوس ها به دلیل ترافیک در زمان تایید شده نمی توانند ارائه خدمات صورت دهند ودچار مشکل می شوند.

مدیرعامل اتوبوسرانی شهرداری ارومیه، خاطر نشان کرد: از تمامی شهروندان تقاضا می شود تا آن جایی که مقدور است از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا شهری پاک و عاری از ترافیک داشته باشیم و همشریان نیز هر گونه انتقاد و شکایت می توانند با شماره تلفن ۳۳۶۶۹۹۸۹ با ما درمیان بگذارند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282283

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه