پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلام گفت: فرهنگ ایرانی باید حاکم و الگو برای تمام جناح های سیاسی باشد و خود با تغییر جناح ها تغییر نکند.

به گزارش اروم نیوز؛ سیدهادی حسینی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه فرهنگ موحد جامعه ایران نشان از زندگی مسالمت آمیز ادیان مختلف در کنار یکدیگر دارد گفت: جناح های مختلف سیاسی از این فرهنگ که امروز همچون رودخانه ای جاری است بهره می برند چراکه ایران مهم ترین صادرکننده فرهنگ غنی به جوامع بین المللی است.

وی، با بیان اینکه آذربایجان غربی رنگین کمانی از ادیان مختلف است، افزود: جریان فرهنگی جامعه باید برتمامی جناح های سیاسی و احزاب مختلف حکومت داشته و ایجاد وحدت در بین آنان را در دستور کارخود قرار دهد.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با بیان اینکه امروز جامعه فرهنگی نیازمند مساعدت در راستای حل مشکلات است، ادامه داد: اداره و ترویج فرهنگ تنها با وحدت و همسو بودن ارگان ها محقق می شود و دولت هرگز به تنهایی توان ایجاد بنیه هایی قوی درراستای حفظ وحدت غنی ایران موفق نخواهد بود.

وی، فرهنگ ناب ایرانی را فخری برای نسل های بعدی عنوان کرد، و گفت: امروز هدیه ای بهتر از فرهنگ غنی ایرانی برای ارائه در جوامع بین المللی وجود ندارد.

حسینی، با قدردانی از عملکرد مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی بیان کرد: کار فرهنگی در این استان حساسیت ویژه ای دارد به همین دلیل سعی بر آن شد تا مدیرکل جدید این استان توانایی لازم برای انجام امور را داشته باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282348

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه