پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: طرح تشدید نظارت ویژه و پایش بازار ویژه ماه مبارک رمضان در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

سلیمان علیزاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه رمضان و افزایش تقاضا برای مواد غذایی به ویژه انواع نان، اقلام لبنی، پروتئینی، برنج،روغن، قند و شکر، خرما، میوه، سبزیجات،حلیم و شیرینی‌های پرمصرف، پایش مستمر بازار استان در این ایام انجام می‌شود.

وی، افزود: علاه بر آن، توجه ویژه به موضوع تامین وتوزیع بهنگام کالاهای پرتقاضای ماه مبارک رمضان و با هدف تسهیل و تسریع در تامین و دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب اجرایی می‌شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی توزیعی وخدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی با هماهنگی و هم‌افزایی اتاق‌های اصناف به ویژه در سطوح خرده فروشی و استفاده حداکثری از ظرفیت توان بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار و ناظرین افتخاری و برنامه‌ریزی برای انجام گشت‌های مشترک بهنگام و هدفمند با سایر دستگاه‌های ذیربط، طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ایام رمضان از ۲۵ اردیبهشت تا ۲۵ خرداد در استان انجام می شود.

وی، با اشاره به اینکه در این ایام نظارت بر نمایشگاه‌های طرح ضیافت و استقرار بازرسان مقیم متضمن هماهنگی با ادارات تعزیرات حکومتی برای استقرار شعبه رسیدگی کننده به شکایات مردمی درنمایشگاه است، بیان کرد: علاوه بر آن، نظارت بر توزیع کالاهای اولویت دار و فروش‌های فوق‌العاده اعم از اصناف و فروشگاه‌های زنجیره‌ای صورت می‌پذیرد.

علیزاده، ادامه داد: نظارت ویژه بر ترازوهای مرغ‌فروشان در زمینه کم‌فروشی تقلب و تبلیغات خلاف واقع آنها و نیز تشریح اهداف و کیفیت اجرای طرح نظارتی توسط مسئولین ذیربط سازمان و سایر دستگاه‌های استانی از طریق رسانه‌ها پیش‌بینی شده است.

وی، گفت: هموطنان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از را با شماره تلفن ۱۲۴ستاد خبری ادره مشارکت های مردمی سازمان از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۲۰ عصر بصورت تلفنی یا حضوری اعلام نمایند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282336

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه