پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

گزارش/

بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه قرار بود در راستای تبیین و روشنگری شعار سال مراسمی را با عنوان «تریبون آزاد» در دانشکده‌های مختلف این دانشگاه برگزار کند؛ اما این مراسم از سوی حراست دانشگاه لغو شد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از نسل برهان، بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه دانشگاه ارومیه امروز قرار بود در راستای تبیین و رونشگری شعار سال، مراسمی را با عنوان «تریبون آزاد» در دانشکده‌های مختلف این دانشگاه برگزار کند؛ اما این مراسم از سوی حراست دانشگاه لغو شد.

مراسم در روز اول در دانشکده علوم پایه برگزار شد و طبق اخبار میدانی این مراسم در روز اول با استقبال پرشور همراه بود؛ اما در جای خود این مراسم حواشی نیز داشت.

در این مراسم دانشجویان از طیف های مختلف سیاسی به اظهار نظر پرداختند و برخی از دانشجویان به حمایت بی چون چرا و برخی به حمایت مشروط از کالای ایرانی پرداختند.

 نظرات مختلفی در این مراسم داده شد؛ مسئولان دانشگاه ادعا می‌کنند که برخی به جای حمایت از کالای ایرانی به حمایت از رژیم پهلوی پرداخته اند.

یکی از فعالان  دانشجویی در گفتگو با خبرنگار نسل برهان در این رابطه گفت: هر تریبونی طبیعتا حواشی را همراه خود خواهد داشت و مراسم ما هم نیز حواشی داشت؛ ولی نه به آن حد که مسئولین دانشگاه بزرگ نمایی کنند و باعث لغو این مراسم شوند.

وی در ادامه با اشاره به ارائه به مستندات بسیج دانشجویی به حراست دانشگاه ارومیه گفت: ما تمام فیلم و صوت مراسم را به حراست دانشگاه ارائه دادیم و بعد از بازبینی این بزرگ نمایی توسط عده ای مخالف با اجرای تریبون آزاد در دانشگاه ارومیه تکذیب شد و مجوز اجرای مراسم برای فردا را دریافت کردیم.

مسئول برگزاری این مراسم گفت: امیدواریم در روزهای آینده تمام دانشجویان دانشگاه ارومیه در جهت روشنگری و حمایت از کالای ایرانی در دانشگاه، در همه تریبون های آزاد برگزار شده شرکت حداکثری داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=282064

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه