پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا از برگزاری بیش از ۳۵۰۰ عنوان برنامه طول هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج خبرداد.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه بااشاره به مقام والای شهید مطهری گفت: وی تظاهر در زندگی نداشته و ذوق در اسلام و ولایت بود البته می توان وی را به عنوان مغز متفکر معرفی کرد.

وی، افرود: اقتدار و وحدت سپاه به اعتقادات عقیدتی افرادبستگی دارد و ۴ دهه مقاومت در مقابل دشمنان چیزی جز اعتقادات نیست چرا که عقبه این انقلاب عاشورا است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا، با بیان اینکه معادل پیروزی ما عشق، ایثار و فداکاری است، خاطر نشان کرد: هرروز در حال وارد کردن اتهامات به سپاه هستند و تنها دلیل این اتهامات اعتقادات است و با تمام وجود تهدید هایشان قادر به اجرایی کردن آن تهدیدات نمی شوند.

وی، اعتقادات و سیاست دو بال پیروزی جمهوری اسلامی درطول ۴۰ سال در مقابل دشمنان خواند و تصریح کرد: تحلیل مسائل سیاسی دنیا تکمیل کننده اعتقادات و ایستادگی ما در برابر دشمنان بود.

حجت الاسلام سرایی، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در شرح حال شهید مطهری ادامه داد: از ۱۲ اردیبهشت برنامه های گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج آغاز خواهد شد.

وی، با اشاره به عناوین کلی هفته عقیدتی سیاسی و بیان اینکه شهید مطهری نماد هویت اسلامی ایرانی، اظهار داشت: مراسم گرامیداشت و تجلیل در حوزه های مقاومت بسیج استان از جمله برنامه های این هفته است چرا که این حوزه ها متولی و سرپنجه بسیج هستند که طی این برنامه بسیجیانی که در سال گذشته فعالیت داشتند مورد تجلیل قرار می گیرند.

وی، با بیان اینکه ۲۴۵ برنامه در ۲۴۵ حوزه  استانی طراحی شده، بیان کرد: همچنین ۲۴۰ برنامه با عنوان گردهمایی سیاسی، نشست بصیرتی و روشنگری برگزار می شود و بابرگزاری حلقات صالحین و نشست های سیاسی هادیان سیاسی به موضوع سیره سیاسی شهید مطهری پرداخت می شود.

وی، با اشاره به اینکه دیدار با نماینده ولی فقیه در استان از اهم برنامه های این هفته است، گفت: ۵۰۰ مدرسه برای برگزاری مراسم مشترک زنگ سپاس در مدارس استان پیش بینی شده است.

حجت الاسلام سرایی، در ادامه برنامه های اجرایی این هفته، گفت: ۲۰ همایش علمی، تبیینی، اندیشه و سیره و شخصیت شهید مطهری از جمله برنامه های اجرایی بوده و سرکشی از خانواده های شهدای معلم استان نیز انجام می شود.

وی، با بیان اینکه ۷۰ مبلغ در این برنامه ها مشارکت دارند، ادامه داد: ۲ برنامه در دانشگاه های استان باعنوان کرسی های آزاداندیشی برگزار می شود که آغاز آن در ۲۴ حوزه علمیه و ۲۶ دانشگاه است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا، با تاکید براینکه بیش از ۳۵۰۰ برنامه در قالب ۴۰ عنوان برگزار می شود، ابراز کرد: دیدار با نمایندگان صداسیما در هر شهر از جمله برنامه های نوین این هفته است.

وی با گلایه از روند دیدار با خانواده شهدا ابراز کرد: متاسفانه دیدار از خانواده های شهدا تنها به شهدای شاخص اختصاص یافته و درصدد هستیم طی هفته عقیدتی سیاسی با ۱۴۳ خانواده شهدایی که تاکنون مورد توجه قرار نگرفته اند دیدار داشته و دیدار با خانواده شهدا را در تمام ایام سال ادامه دهیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=281388

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه