پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرماندار پلدشت:

فرماندار پلدشت گفت: غلب نقاط جاده نشست کرده و علت اصلی این موضوع تردد کامیون ها با بار بیش از حد مجاز است مسئولان مربوطه باید به این موضوع نظارت جدی داشته باشند.

به گزارش اروم نیوز به نقل از  آراز سسی، اکبر عبدالله نژاد بعد ظهر امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان با اشاره به وضعیت جاده فعلی پلدشت – مرگنلر بخصوص حد فاصل پلدشت تا روستای اروج محمد که بسیار نامطلوب وغیر ایمن است، گفت: اغلب نقاط جاده نشست کرده و علت اصلی این موضوع تردد کامیون ها با بار بیش از حد مجاز است مسئولان مربوطه باید به این موضوع نظارت جدی داشته باشند.

وی، تصریح کرد: بارندگی های اخیر سبب ایجاد چاله های عمیق در سطح جاده ها و معابر عمومی داخل شهر شده است و باید ادارات متولی در اسرع وقت نسبت به ترمیم و اصلاح این نقاط اقدام نمایند.

فرماندار پلدشت، در ادامه به سفر اخیر مدیرکل راه و شهرسازی استان به این شهرستان اشاره کرد، و افزود:  برخی از موارد مهم همچون آسفالت ۲ کیلومتر اول تعریض شده محور پلدشت – مرگنلر، آسفالت راه روستایی کولوس در این  سفر مطرح شد و لازم است اداره راه و شهرسازی شهرستان این موارد را پیگیری و نتیجه را اعلام نماید.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=281168

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه