پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی خبر داد:

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: مهمترین پروژه افتتاحی امسال در ارومیه، بهره‌برداری از پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری این شهر است.

به گزارش اروم نیوز، عبدالله چمن‌ گلی روز گذشته در نشست خبری برنامه های هفته جوان اظهار داشت: با پیش بینی های صورت گرفته، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهر ارومیه سال جاری افتتاح خواهد شد.

وی، ادامه داد: اعتبارات پیش‌بینی شده امسال برای ورزش استان ۲۰ میلیارد تومان بوده و پیش بینی می‌شود ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه در سال جاری افتتاح شود.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: در سال ۹۷ تعداد ۲۵ پروژه سرپوشیده و روباز در ۱۷ شهرستان استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی، بیان داشت: همچنین سمینار مدیران کل کشور با حضور وزیر ورزش و جوانان، پس از ماه رمضان در ارومیه برگزار می‌شود.

چمن گلی، با تاکید بر اینکه افتتاح پروژه‌های ورزشی در شهرهایی که دارای سرانه ورزشی کمتری دارند در اولویت است، عنوان کرد: هم اکنون سرانه ورزشی در شهرستان سردشت از تمامی شهرستان‌های استان کمتر بوده و علاوه بر آن، شهرستان‌های ارومیه و خوی نسبت به جمعیت، دارای سرانه ورزشی کمتری هستند اما در اشنویه و پلدشت وضعیت سرانه ورزشی مطلوب است.

وی، با بیان اینکه امسال سازمان‌های مردم نهاد در استان برنامه‌محور می‌شوند بیان کرد: در این رابطه آنان برنامه یک ساله به اداره کل ورزش و جوانان ارائه داده و این اداره کل نیز تامین اعتبار لازم را انجام می‌دهد.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، ابراز داشت: در سال ۹۷ مسابقات جام صلح و دوستی کاراته، مسابقات بین‌المللی دوچرخه‌سواری، پاراگلایدر و وزنه‌برداری در استان برگزار می‌شود.

وی، اظهار کرد: علاوه بر آن، از جمله اهداف و برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان در سال جدید، برگزاری اردوهای تیم ملی در استان است تا جایی که هم اکنون اردوی تیم ملی قایق‌رانی در سد شهرچای ارومیه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=281038

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه