پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه اشنویه:

امام جمعه اشنویه گفت: حمایت از کالای ایرانی پیش‌نیاز تحقق اقتصاد مقاومتی است و موجب رونق اقتصادی و اشتغالزایی می شود.

سید مصطفی خاتمی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوزدر خصوص نامگذاری شعارسال با عنوان حمایت از کالای ایرانی، گفت: حمایت از تولید داخل یعنی حمایت از اشتغال و رفع بیکاری جوانان است و برمسئولان لازم است که در راستای پیشبرد این امر مهم تلاش کنند و زمینه ی لازم را جهت تحقق این شعار ملی ایجاد نمایند.

وی، افزود: امید است با بسترسازی در ارکان اقتصادی و صنایع کشور و با حمایت همه جانبه مردم  از کالاهای ایرانی شاهد رونق اقتصادی و توسعه صنایع بزرگ و کوچک در همه زمینه ها باشیم.

امام جمعه اشنویه، تاکید کرد: چندین سال است که نامگذاری شعار سال رنگ و روی اقتصادی دارد و و تحقق حمایت از کالای ایرانی تحقق اقتصاد مقاومتی را به دنبال دارد.

وی، با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی زمینه افزایش توان رقابت‌پذیری و ایجاد اشتغال را فراهم می‌سازد، گفت: تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی رونق اقتصاد و رفع مشکل بیکاری را به دنبال دارد.

ماموستا خاتمی، حمایت از تولیدات داخلی از سوی مسوولان را ضروری دانست و اذعان داشت:  تولیدکنندگان هم با تولید کالاهای مرغوب باید ضمن افزایش اعتماد مصرف‌کنندگان زمینه را برای افزایش صادرات کالا فراهم سازند.

وی، جلوگیری از ورود قاچاق کالا به کشور را ضروری دانست، و افزود: ورود کالاهای خارجی و بی‌کیفیت که به صورت قاچاق وارد کشور می‌شود، بیشترین ضربه را به اقتصاد ما وارد کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280440

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه