پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: وظیفه مردم و مسئولین این است که تولیدکنندگان کالاهای باکیفیت‌تری را به دست مردم برسانند و سعی کنند کیفیت کالاهای تولیدی خود را بهبود دهند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ناصر جوانبخت در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، در خصوص الزامات تحقق شعار سال، اظهار داشت: امروزه برای بدبین کردن نظام دشمنان جنگ اقتصادی تمام‌عیاری را به راه انداخته‌اند.

وی، افزود: امروزه مردم رغبت زیادی به مصرف کالاهای خارجی دارند و نیاز است که مصرف کالاهای داخلی در کشور فرهنگ‌سازی شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، بیان کرد: مقام معظم رهبری نام نهادن شعار سال به نام حمایت از تولید ایرانی این است که در جامعه استفاده از کالاهای داخلی فرهنگ‌سازی شود و مردم به مصرف کالاهای داخلی روی‌آورند.

وی، افزود: وظیفه مردم و مسئولین این است که تولیدکنندگان کالاهای باکیفیت‌تری را به دست مردم برسانند و سعی کنند کیفیت کالاهای تولیدی خود را بهبود دهند.

حجت‌الاسلام جوانبخت، تصریح کرد: بیشتر مردم دلیل روی آوردن خود را برای مصرف کالاهای خارجی به دلیل کیفیت خوب آن‌ها است و اگر تولیدکنندگان به کالاهای تولیدی خود را ارتقا دهند شاهد استقبال مردم از کالاهای داخلی خواهیم بود.

وی، افزود: ادارات موظف هستند تا وسایل موردنیاز خود را از کالاهای داخلی تهیه کنند مگر آن زمانی که دستگاهی که مشابه داخلی نداشته باشند می‌توانند از کالاهای خارجی تهیه کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280358

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه