پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب مهم ترین مساله موجود در کشور را حل مشکلات اقتصادی دانست.

به گزارش اروم نیوز به نقل از شیز، سرهنگ مهدی زینال نژاد گفت:انتخاب شعار سال ۹۷ بنام حمایت از کالای ایرانی در ادامه نامگذاری سالها با مضامین و عناوین اقتصادی است، بنابراین در این برهه ی زمانی مسئله اصلی کشور حل مسائل اقتصادی و معیشتی است و دیگر آن که همه تلاش های مسئولین و مردم باید حل مشکلات و معضلات در بخش اقتصادی باشد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تکاب بیان کرد:شهرستان تکاب به جهت هدیه ی موهبت و نعمت های خدادادی به این شهر که در دل کوهها و بیابان هایش نهفته و نقطه تلاقی ۴ استان می باشد در زمان حال بایستی با دست مردم و برای مردم شهرستان مورد استفاده قرار گیرد.
وی افزود:ظرفیت و نعمت هایی که خداوند به این شهر ارزانی نموده معادن سنگ طلا و… و علم و دانش و هنرخوشنویسی ، فرش افشارو هم چنین ظرفیت دامداری و دامپروی و کشاورزی که باید مسئولین همت کرده و در بهربرداری بیشتر وبهتر از این ظرفیت ها تلاش کنند.
وی در خصوص اینکه مسئولان شهر چه کارهایی در راستای حمایت از شعار سال انجام داده اندبیان کرد:مسئولین شهر برای محقق نمودن فرامین حضرت آقا آستین به بالا زدن ودر مقیاس کوچکتر نسبت به افزایش تولیدات . اصلاح کیفیت تولیدات. تولیدات نسبت به نیاز مردم و سلایق مردم وبروز بودن تولیدات و با هزینه کمتر وبا رقابت پذیری کردن تولیدات برنامه ریزی کرده اند.
سرهنگ زینال نژاد تصریح کرد:اما مهمترین موضوع در جهت حمایت از تولیدات داخلی ضرورت ” تعصب داشتن” نسبت به استفاده از کالای ایرانی هست واز آن مهمتر در ست شدن رابطه ی اقتصاد و فرهنگاست که یک رابطه متقابل به هم است.

وی افزود:رمز موفقیت برای محقق نمودن شعار سال چه از سوی مسئولین و چه از سوی مردم یک گام عملی است نه افکار ذهنی یعنی از نظر فکری جامعه و مردم بایددر حوزه حمایت از کالای ایرانی تلاش کرده ودر خرید از کالای ایرانی حمایت کنند.
وی در ادامه تصریح کرد:بعد از حل موضوع فرهنگ سازی و تعمق بخشی نسبت به تولیدات در شهرستان اقدام نمود ،هرچند تولیدات فاقد کیفیت خوب نباشند،اما ازدیاد تولیدات حداقل نتیجه ای که دارد این است که جنس تولیدی شهرستان را در بازار زیاد خواهد کرد و همین ازدیاد کالا منجر به افزایش سرمایه در نتیجه به بالارفتن سطح کیفیت کالا خواهد شد.

وی در پایان گفت:برای موفقیت در این زمینه باید هزاران بار شکست خورد تا پیروز شد مثل کسی که برای اولین بار هواپیما ساخت چند صدبار شکست خورد اما اراده اش را برای رسیدن به هدفش کاهش نداد و نهایت طعم شیرین پرواز را چشید و هزاران اختراع دیگرکه چندین بار طعم شکست دیده و نهایتا منجر به پیروزی و سرفرازی گردیده هست.

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280466

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه