پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه مهاباد:

امام‌جمعه مهاباد گفت: مردم باید از تولیدات داخلی حمایت کنند تا تولیدکنندگان بتوانند تولیدات باکیفیتی را به مردم عرضه نمایند.

ماموستا قادر سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، در خصوص الزامات تحقق شعار سال، اظهار داشت: مردم باید از تولیدات داخلی حمایت کنند تا تولیدکنندگان بتوانند تولیدات باکیفیتی را به مردم عرضه نمایند.

وی، افزود: تولیدکنندگان باید به کیفیت کالاهای خود توجه کنند و کالاهای باکیفیت‌تری را به دست مصرف‌کنندگان برسانند.

امام‌جمعه مهاباد، بیان کرد: شعار سال‌های مقام معظم رهبری بی‌دلیل و بی‌حکمت نیست و مسئولین باید مدیریت خوبی برای تحقق شعار سال داشته باشند.

وی، افزود: برای مردم واجب است کالای ایرانی مصرف کنند تا اشتغال‌زایی رونق پیدا کند.

سهرابی، تصریح کرد: تولیدکنندگان و سرمایه‌داران مکلف‌اند کیفیت کالاهای خود را ارتقا دهند و باکیفیت خوب و قیمت مناسب به دست مصرف‌کنندگان برسانند.

وی، افزود: تا زمانی که کالاهای داخلی باکیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده نرسد مصرف‌کننده رغبت نمی‌کند از کالاهای داخلی استفاده نماید.

امام‌جمعه مهاباد، در خصوص وضعیت اقتصادی استان اظهار داشت: وضعیت اقتصادی استان در وضعیت خوبی نبوده ازآنجایی‌که آذربایجان غربی با ۳ کشور هم‌مرز است ولی آن‌گونه که دیده می‌شود از پتانسیل‌های این منطقه آن‌گونه که باید استفاده نمی‌شود.

وی، افزود: مسئولین باید از ورود کالاهای قاچاق به کشور جلوگیری به عمل‌آورند تا مردم بتوانند از کالاهای باکیفیت داخلی استفاده نمایند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280354

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه