پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه نقده:

مام جمعه نقده گفت: خرید کالاهای ایرانی در بدون توجه به ارتقای سطح کیفی کالاهای داخلی میسر نخواهد شد.

حجت‌‌الاسلام‌و‌المسلمین محمود ابراهیمی در گفت و گو با اروم نیوز، اظهار داشت: افزایش کیفیت کالاهای ایرانی موجب گرایش مردم به خرید کالای داخلی شده و خرید کالای ایرانی در سایه افزایش کیفیت کالای داخلی محقق می‌شود.

وی، ادامه داد : تولیدکنندگان کالاهای ایرانی با کنترل قیمت کالاهای تولیدی و همچنین ارتقای کیفیت کالاهای خود، رغب خرید کالای ایرانی را در جامعه ایجاد کنند.

امام جمعه نقده، یادآور شد: بدون تردید در صورت عدم ارتقای کیفیت کالاهای ساخت ایران، گرایش مردم به خرید کالاهای خارجی را افزایش خواهد داد.

وی، تصریح کرد: افزایش کیفیت کالاهای ایرانی و همچنین کنترل قیمت کالاهای داخلی در مقایسه با کالاهای خارجی، با حمایت دولت و مردم میسر می‌شود.

حجت الاسلام ابراهیمی، ابراز داشت: باید مردم با تعصب و غیرت نسبت به کالاهای ایرانی، مانع از واردات کالاهای کم کیفیت خارجی و خروج پول از کشور شوند.

وی، خاطرنشان کرد: حمایت از کالای ایرانی باعث ایجاد شغل و به گردش درآمدن چرخه اقتصادی و در نتیجه ثبات ارزش پول ایران در جوامع بین‌الملل خواهد شده و تبات و امنیت را به جامعه ارمغان می‌آورد.

امام جمعه نقده، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، گفت: انتخاب شعار سال توسط مقام معظم رهبری بسیار تیزهوشانه بوده و می‌تواند اقتصاد کشور را از چالش های موجود خارج کند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280294

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه