پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم خوی و چایپار در مجلس:

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: جلوگیری از قاچاق کالاهای خارجی می تواند کمک شایانی به امر تولید و فروش کالاهای داخلی انجام دهد.

سید تقی کبیری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به الزامات تحقق شعار سال جاری، اظهار داشت: مقام معظم رهبری یک دهه است به مسائل اقتصادی کشور از زوایای مختلف مورد بررسی قرار می دهد.

وی، افزود: شعار سال جاری نیز مانند شعار سال های گذشته در راستای بهبود و رفع مشکلات اقتصادی کشور بوده است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: امروزه دشمنان نظام جنگ تمام عیاری را علیه نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران به نمایش گذاشته اند.

وی، در خصوص حمایت از کالاهای داخلی گفت: همه مسئولین و مردم و قانون گذاران برای تحقق شعار سال باید تلاش کنند.

کبیری، تصریح کرد: مسئولین و نهادهای مربوطه وظیفه مهمی در جهت تحقق شعار سال به عهده دارند مسئولین باید افراد را برای استفاده از کالاهای داخلی تشویق و ترغیب کنند.

وی، افزود: در بحث قانون گذاری هر قوه بایستی وظایف خود را در قبال حمایت از کالای داخلی و نیز در جهت بهره برداری و رفع مشکلات و موانع تولید انجام دهد تا شاهد تحقق مطلوب شعار سال باشیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: قوه قضائیه با جلوگیری از قاچاق کالاهای خارجی به داخل کشور می تواند کمک شایانی به امر تولید و فروش کالاهای داخلی انجام دهد.

وی، افزود: در کنار تمام حمایت ها و توجهات به کالای ایرانی، تولید کنندگان داخلی نیز باید کیفیت کالاهای خود را ارتقا دهند تا بتوانند توجه مصرف کنندگان را به سوی خود جذب کنند.

کبیری، تصریح کرد: باید در راستای تبدیل نگاه مردم به خرید کالای ایرانی به عنوان یک فرهنگ عمومی توجه ویژه شود تا شاهد رونق بازار اقلام ایرانی باشیم.

انتهای پیام/

 

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280305

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه