پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی ارومیه:

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی ارومیه گفت: با جلوگیری از قاچاق و واردات بی‌رویه کالاها می‌توان از کالاهای داخلی حمایت کرده و مردم را برای استفاده از کالاهای داخلی ترغیب کرد.

امیر حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز در خصوص الزامات تحقق شعار سال ۹۷، گفت: هدف اصلی اتحادیه لوازم‌خانگی حمایت از کالای داخلی است و در این راستا این اتحادیه از طریق برگزاری همایش پیش‌قدم است.

وی، افزود: بسیاری از تولیدکنندگان داخلی با وارد کردن فنّاوری، خود را به کیفیت نمونه‌های خارجی رسانده‌اند و رقابت شدیدی با کالاهای معروف خارجی دارند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی ارومیه، تصریح کرد: با جلوگیری از قاچاق و واردات بی‌رویه کالاها می‌توان از کالاهای داخلی حمایت کرده و مردم را برای استفاده از کالاهای داخلی ترغیب نمود که این کار تنها راه جامه عمل پوشاندن به بیانات مقام معظم رهبری است.

حسن زاده، با اشاره به فعالیت ۲۳ رسته لوازم خانگی در سطح شهر ارومیه، اظهار داشت: تا آخر سال جاری این تعداد به ۳۰ رسته می رسد که از بین آن ها خرده‌فروشی لوازم الکتریکی و برقی با ۲۸۴ عضو بیشترین تعداد اعضا را دارد.

وی، تصریح کرد: خرده‌فروشی لوازم‌خانگی ۲۶۵ عضو و فروشندگان تلفن همراه ۲۲۱ عضو دارند و حدود ۹۰ پرونده در دست اقدام وجود دارد و نیز حدود ۳۱ مورد پروانه منقضی وجود دارد در حال طی مراحل تمدید خود هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی ارومیه، در خصوص مشکلات صنف لوازم‌خانگی گفت: قیمت کالاها و خدمات پس از فروش از عمده‌ترین مشکلات این صنف است.

وی، گفت: میزان شکایات صورت گرفته در بخش لوازم‌خانگی بالغ بر ۸۵ مورد شکایت ارجاع شده به اتحادیه صورت گرفته که بیشترین شکایات مربوط به تلفن همراه است.

حسن زاده، افزود: همشهریان می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۲۳۵۱۰۹۵ و ۳۲۳۷۴۰۵۱ و به دفتر اتحادیه لوازم‌خانگی به آدرس «چهارراه دانشکده، جنب بیمارستان فاطمیه، کوچه دادگر، ساختمان کیانا» مراجعه و هرگونه نظر و انتقادهای خورد را با ما در میان بگذارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280244

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه