پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام‌جمعه پیرانشهر:

امام جمعه پیرانشهر خواستار کوشش مسئولان در راستای تقویت تولید داخلی شد و گفت: کارخانجات باید در راستای جلب رضایت مصرف کننده، کیفیت کالاهای تولیدی را افزایش دهند.

ماموستا مصطفی محمودی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوزگفت: چندین سال است که به دلیل اهمیت مسائل اقتصادی در کشور شعار سال با عنوان اقتصادی نامگذاری می شود چراکه دشمنان درصدد ضربه زدن به به بدنه جمهوری اسلامی از طریق مسائل اقتصادی هستند.

وی، بابیان اینکه دشمنان از مقابله نظامی با ایران مایوس شده اند افزود: شعار سال با عنوان حمایت از کالای ایرانی مربوط به تمام مردم و مسئولین است و همه باید با یکدیگر متحد شده و در راستای تحقق آن گام های اساسی بردارند.

امام جمعه پیرانشهر، با اشاره به اینکه ایران از لحاظ داشتن مغزهای متفکر معروف است ادامه داد: همه باید نسبت به آینده اقتصادی میهن خود دلسوز بوده و کوشش کنندهمچنین کارخانجات و واحدهای تولیدی باید کیفیت کالاهای خود را افزایش دهند تا بتوانند رضایت و اعتماد مشتریان را به خود جلب کنند.

وی، با تاکید براینکه مسئولان باید از وارد شدن کالاهای خارجی غیر ضروری و لازم جلوگیری کنند اظهار داشت: همه مصرف کنندگان و مسئولین باید بدانند وارد کردن و استفاده از کالای خارجی با وجود کالاهای ایرانی گناه است.

وی، تاکید کرد: واحد های نظارتی بر استاندارد کالاهای تولیدی نیزبیشتر از قبل نظارات خودرا دقیق تر کرده و موارد مورد نیاز واحدها را در اختیارشان قرار دهند تا کالاهای با کیفیت و به وفور تولید شده و در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

ماموستا محمودی، خاطرنشان کرد: در صورتی که هرکس به وظایف مربوط به خود عمل نکند ضرر متوجه همه شده و اقتصاد رو به رکود خواهد رفت در نتیجه مسئولین باید بیشتر از همیشه به فکر تقویت کالاهای داخلی تلاش کرده و مردم در راستای استفاده از این کالاها اهتمام ورزند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280263

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه