پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خبر داد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از پرداخت ۱۳ ميليارد و ۴۹۰ ميليون ريال پاداش به مشتركان برق استان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش اروم‌نیوز، اکبر حسن بگلو در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: این میزان پاداش به ۳۹۲ مشترک برق كه در بخش های صنعتی، كشاورزی، اداری، تجاری و ديزل های خود تامين در طرح كاهش پيك بار تابستان همكاری و مشاركت داشتند ارائه شد.
وی، ضمن تاکید بر لزوم تبديل مديريت مصرف و اصلاح الگوی مصرف به يك فرهنگ عمومی، افزود: در صورت تحقق اين موضوع بسياری از مشكلات حوزه انرژی در استان و كشور حل شده و اهداف مهم ملي در حوزه صنعت برق محقق خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، در خصوص نحوه همكاری و جلب مشاركت و ورود اطلاعات مشتركين همكار و محاسبات پاداش مشتركين، ابراز داشت: این فرایند از امسال به صورت مكانيزه و تحت وب انجام خواهد شد و از سال آينده نیز مشترکین همکار خواهند توانست با دسترسی ايجاد شده، اطلاعات همكاري در بازه های مورد علاقه را مستقيما در نرم افزار مربوطه وارد کنند.
وی، شرط اصلی و مهم برای برخورداری از پاداش و تخفيف طرح‌های مديريت بار را داشتن لوازم اندازه گيري مناسب شامل دارا بودن کنتور هوشمند ديجيتالی يا كنتور طرح فهام يا كنتورهای ديگر به همراه مودم يا ديتالاگر اعلام کرد و تصریح کرد: پرداخت مزايای همكاری در طرح كاهش پيك بار مصرف با اعمال تخفيف در قبوض برق مصرفي مشتركان انجام می شود و در برنامه های آتی مديريت مصرف در تابستان ۹۷، مشتركان حوزه های خانگی، آمپری و ساير مشتركين ديماندی نيز می توانند در اين طرح مشاركت كنند و از مزايای آن بهره مند شوند.
حسن بگلو، ابراز داشت: ميزان همكاری و كاهش پيك بار سال جاری بطور همزمان با پيك بار كشوری در تاريخ ۸ مرداد به ميزان ۶۱ مگاوات و غير همزمان با پيك بار كشوري در تاريخ اول مرداد ۹۶ برابر ۱۰۰ مگاوات بود كه اين مقدار كاهش پيك عمدتا به ترتيب در بخش های كشاورزی، صنعتی، خانگی و اداری و تجاری و در روشنايی معابر روی داده است.
وی، در پایان از همكاری مشتركين برق كه همه سال به خصوص در تابستان صنعت برق استان و كشور را ياری می رسانند و با كاهش يا جابجايی حداقل ۱۵درصد مصرف برق و رعايت بهينه سازی مصرف در ساعات اوج بار، سرمنشاء خدمات گسترده در استان و كشور می باشند، صميمانه قدردانی کرد.
انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280255

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه