پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی:

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: دانش، مهارت و اخلاق سه ضلع مهم و ضروری برای کار و فعالیت مربیان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان است

به گزارش اروم نیوز، جواد زاهدی صبح امروز در گردهم‌آیی یک روزه مسئولین مراکز ثابت، سیار و پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌ غربیريال اظهار داشت: نیروی انسانی از ارکان اصلی هر سازمان بوده و دانش، مهارت و اخلاق سه ضلع مهم کار در کانون بوده و نیروی انسانی باید به آن‌ها پایبند باشد.

وی، ادامه داد: نباید برای همراهی با کودکان که امروز با علم روز پیش‌ می‌روند از مقوله دانش غافل بود و برای تسلط بر آن‌چه کودکان به آن می‌پردازند باید به تجربه علایق آن‌ها پرداخت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی، تصریح کرد: مهارت در فعالیت‌های کانون در فرهنگ و هنر  تجلی یافته و علاقه بیشتر کودکان به آن‌چه توسط مربی ارائه می‌شود خواهد بود.

وی، با اشاره به توصیه‌های دین مبین اسلام در خصوص اخلاق‌مداری یادآور شد: رافت‌ و اخلاق‌ مداری شعار کار در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوده و تلاش مربیان کانون، رعایت این امر و نهادینه کردن اخلاق مداری در بین کودکان و نوجوانان است.

زاهدی، با عنوان سهم از بازار به عنوان یک اصل مدیریت سازمانی گفت: در سال ۹۷ توجه به نیاز مخاطبان و رویکرد برون سازمانی در ارائه خدمت برای تامین نیازهای اقتصادی و از طرفی ارائه خدمات مخاطب پسند بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وی، اذعان کرد: نماینده ولی فقیه در استان به تعمیق مطالعه در کودکان و نوجوانان توجه داشته و تلاش کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی، تبیین فضای مجازی و کتابخوانی را به صورت سازنده در کنار هم  است..

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280247

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه