پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه سردشت:

امام جمعه سردشت گفت: استقلال و ثبات اقتصادی کشور در گرو خرید مردم و حمایت از تولید ایرانی است.

ماموستا سلام امینی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: مردم با خرید کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی، مانع از خروج ارز از کشور شوند و استقلال اقتصادی را به ایران ارمغان آورند.

وی، ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اول انقلاب توانسته به استقلال سیاسی دست پیدا کند اما در طول ۳۹ سال به دلیل ورود بی رویه کالای بی کیفیت خارجی و همچنین پدیده شوم قاچاق، استقلال اقتصادی میسر نشده است.

امام جمعه سردشت، با بیان لزوم توجه به تولید کالاهای ایرانی، تصریح کرد: امروز بدون تردید حمایت از تولید ایرانی با اهتمام و توجه سه ضلع دولت، تولید کنندگان و مردم میسر خواهد شد.

وی، یادآور شد: ارائه تسهیلات در قالب بسته های حمایتی برای تولید کنندگان داخلی و عدم صدور مجوز برای ورود بی رویه کالاهای بی کیفیت خارجی از مهم ترین وظایف دولت در راستای حمایت از کالای ایرانی است.

ماموستا امینی، ابراز داشت: به منظور گرایش مردم به خرید کالای ایرانی، نیازمند افزایش کیفیت و همچنین قیمت کالاهای تولیدی با کالاهای خارجی هستیم.

وی، خاطرنشان کرد: همچنین توجه و ارزش نهادن به کالای ایرانی در مقابل کالای مشابه خارجی توسط مردم، زمینه ساز حمایت از کالای داخلی است.

امام جمعه سردشت، با یادآوری پیام نوروزی مقام معظم رهبری، عنوان کرد: نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی نشان از توجه ریزبینانه رهبر انقلاب در تمام حوزه های کشور است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280228

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه