پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در برجام متأسفانه آن سخنانی را که رئیس‌جمهور بیان داشته بودند که یک‌شب تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود و تمام مشکلات بیمه‌ای و بانکی حل خواهد شد تحقق پیدا نکرده است.

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: در کشور بیمارانی هستند که نیاز به داروهای تولیدی به روش هسته ای دارند و آمریکا و کشورهای غربی ورود این داروها را به کشور تحریم کردند.

وی، افزود: در برجام متأسفانه آن سخنانی را که رئیس‌جمهور بیان داشته بودند که یک‌شب تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود و تمام مشکلات بیمه‌ای و بانکی حل خواهد شد تحقق پیدا نکرده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: برخی تلاش شبانه‌روزی جوانان و دانشمندان ایرانی را به باد دادند و غنی‌سازی را محدود کرده‌اند و در این مسیر اروپایی ها به اهداف خود رسیدند ولی متأسفانه ما به اهداف خود نرسیدیم.

وی، خاطرنشان کرد: این مورد را باید یقین بدانند که اگر آمریکا برجام را لغو کند ما هرچه سریع‌تر به غنی‌سازی بازخواهیم گشت تا مواد موردنیاز خود را که در صنعت کشتی‌رانی موردنیاز است تولید کرده و نیازی به کشورهای دیگر نباشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، ادامه داد: امیدمان به برگزاری جشن واقعی هسته ای در کشور است که در آینده نزدیک برگزار کنیم.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=280158

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه