پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی با اشاره به فعالیت تمتم اکیپ‌های امداد این شرکت برای رفع قطعی در ارومیه، گفت: همشهریان در هر نقطه از شهر دچار مشکل قطعی باشند سریعا اطلاع دهند تا رسیدگی شود.

اکبر حسن‌بگلو در گفت و گو با اروم‌نیوز، با اشاره به قطعی برق در ارومیه و فعالبت شبانه‌روزی همکاران شرکت برق برای وصل آن، اظهار داشت: برق تمام خطوط ۲۰ کیلوولت در ارومیه وصل شده و در برخی موارد بدلیل قطعی فیوز فیدرهای موردی شاهد قطعی هستیم.

وی، افزود: ۴ هزار و ۸۵۰ فیدر در سطح ارومیه فعال است که هرکدام برای چند کوچه خدمات دهی می‌کنند بنابراین در صورت قطعی فیوز این فیدرها شاهد قطعی برخی منازل هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی، خاطرنشان کرد: مشترکین محترم در هر نقطه دارای مشکل قطعی باشند اطلاع دهند تا نسبت به رفع این مشکل اقدام کنیم.

وی، ضمن تشکر از صبوری مردم در خصوص قطعی شب گذشته برق، ادامه داد: همکاران این شرکت همچنان مشغول خدمت رسانی هستند و با تمام توان در این مسیر فعال هستیم.

وی، گفت: هم‌اکنون در مسیر خیابان استادان که برق برخی کوچه‌ها قطع بود، با اعزام اکیپ تعمیرات مشکل را حل کرده‌ایم و در سایر موارد اعلام شده در کانال‌های رسانه‌ها نیز در حال اعزام اکیپ و بررسی موضوع هستیم.

حسن بگلو، در پایان با اشاره به ترافیک خط ۱۲۱ این شرکت، بیان داشت: مردم می‌توانند علاوه بر ارتباط با ادمین‌های کانال‌های خبری، مشکلات قطعی برق را از طریق ادمین کانال تلگرامی شرکت برق استان اطلاع دهند و به این ترتیب هرچه سریعتر نسبت به حل مشکل آن‌ها اقدام شود.

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=279722

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه