پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

سردار شهسواری:

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با اشاره به اینکه امروز صلابت و امنیت کشور را مدیون فرزندان زنان دلیر کشور هستیم گفت: امروز دشمن از سرنگونی انقلاب اسلامی مایوس شده است.

به گزارش اروم نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در همایش بزرگداشت روز قشر بسیج جامعه زنان با اشاره به فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه(س)، گفت: امروز زنان و دختران ما افتخار می کنند به نام فاطمه و القاب و کنیه های وی چراکه دخت پیامبر اسلام را القاب بسیاری است.

وی، افزود: فاطمه در لغت معنای جدا و بریده شده است چرا که پیروان وی به دور از آتش جهنم خواهد بود وامید داریم از شفاعت وی در آخرت بهره مند باشیم.

* راهپیمایی ۲۲ بهمن مشتی محکم بر دهان یاوه گویان

شهسواری، ادامه داد: دشمنان در تلاش بودند جمهوری اسلامی جشن چهلمین سال خود را نگیرد اما انقلاب اسلامی با صلابت و اقتدار وارد چهلمین سال پیروزی خود شد و در ۲۲بهمن یک راهپیمایی تماشایی داشته و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زدند.

وی، مردم ایران اسلامی را مردمی ولایت پذیر خواند و گفت: راهپیمایی مردم ایران در ۲۲ بهمن تمام نقشه های دشمنان را خنثی کرد و دشمنان را از رسیدن به نقشه های شوم خود ناامید می سازد.

فرمانده سپاه شهدا آذربایحان غربی، گفت: غربیان زن را به عنوان یک کالا مد نظر قرار داده اند و در شرقیان زن را وسیله ای برای کودک پروری عنوان کرده اند اما در الگوی سوم زن به عنوان فردی که با حضور آگاهانه در مدیریت کشور اثر گذار بوده و فردی توانمند در رسیدن به اهداف انقلابی اسلامی است.

وی، تاکید کرد: زن ایرانی با حضور فعال و قابل توجه خود در تمامی زمینه ها ثابت کرده است می تواند الگوی سومی برای همگان باشد وامروز باید در تلاش باشیم تا الگوی سوم در جامعه پیاده سازی شود.

سردار شهسواری، با اشاره به موقعیت حساس  جغرافیای استان، گفت: مرزهای آذربایجان غربی محملی برای نفوذ دشمنان در خاک کشور و این نفوذ می تواند اثرات نامطلوبی برای جامعه داشته باشد اما امروز شاهد هستیم که تمام مرزها توسط نیروهای انقلابی استان در شرایطی بسیار سخت و طاقت فرسا نگهبانی و پاسداری می شود.

شهسواری، تاکید کرد: امروز تمام صلابت و اقتدار و آرامش خود را مدیون فرزندان دلیر مردانی هستیم که در این خطه مشغول به کار هستند.

وی، گفت: زنان و مادران این فرزندان میهن اسلامی با روحیه و پر صلابت در کنار همسران خود که شاید مدت طولانی ازخانواده خود دور هستند مانده و استوار و ایمان و اعتقاد خود را از حضرت زهرا نشات گرفته اند.

* امنیت بدون حوزه نرم ممکن نیست

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی، خاطر نشان کرد:امنیت بدون حوزه نرم ممکن نیست و اگر اقتدار امنیتی باشد و حوزه نرم و فرهنگی سالم وجود نداشته باشد امنیت متضرر خواهد بود.

وی، تصریح کرد: دشمن از سرنگونی انقلاب اسلامی نا امید نشده بلکه مایوس شده است و این را مدیون تربیت فرزندانی  با ایمان و معتقد توسط زنان ایرانی هستیم.

شهسواری در پایان عنوان کرد: شبکه های اجتماعی امروز اهمیت بسیاری دارد و به قدری مهم است که رهبر انقلاب اسلامی نیز به این موضوع تاکید کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=279223

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه