پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری؛

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی گفت: جشن نیکوکاری از روز پنجشنبه در ۱۳۰ پایگاه شامل ادارات، کمیته امداد مراکز نیکو کاری و پایگاه های سطح شهر در سراسر استان با «شعار جوانه لبخند میکاریم» برگزار می شود.

عزیز سهندی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به توزیع بسته های غذایی در بین نیازمندان اظهار داشت: با هماهنگی های صورت گرفته قرار است امسال برای کلیه مددجویان تحت حمایت در کشور و به تبع آن در آذربایجان غربی، بسته های غذایی نوروز با سرانه ۳۰ هزار تومان توزیع شود.

وی، افزود:این سبد کالایی در آذربایجان غربی برای ۱۲۰ هزار مددجو تهیه و توزیع می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی، تصریح کرد:  از ۱۲ تا ۱۸ اسفند روز احسان و نیکو کاری نامگذاری شده است و جشن نیکوکاری در روز چهارشنبه ۱۲ اسفند در مدارس برگزار خواهد شد.

وی، ادامه داد: از روز پنجشنبه در ۱۳۰ پایگاه شامل ادارات، کمیته امداد مراکز نیکو کاری و پایگاه های سطح شهر در سراسر استان با شعار «جوانه لبخند میکاریم» برگزار می شود.

سهندی، تصریح کرد: در سال گذشته در جشن نیکوکاری ۴۴ میلیارد ریال کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده بود و پیش بینی می شود امسال بیش از ۶۰ میلیارد ریال در این ایم جمع آوری شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی، در خصوص برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس، گفت: در سطح مدارس ۲۷۰ هزار پاکت هدایا و ۱۳۰هزار قلک توزیع شده و میزان مدارس همکاری کننده ۳۵۰۰ باب است.

سهندی، خاطر نشان کرد: مردم می توانند از طریق شماره حساب ملی ۱۵۴۳۸۵۴۳۸۰۰۰ و یا شماره گیری *۸۸۷۷* کد شهرستان# از طریق تلفن همراه، اپلیکیشن شبکه بانک ملت با انتخاب گزینه نیکوکاری و دستگاه های کارتخوان بانکی مستقر در ادارات کمیته امداد کمک های خود را به دست محرومین واقعی برسانند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=279044

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه