پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با بیان اینکه اطلاعی از مصادره گروه صنعتی فولاد ارومیه ندارد گفت: دنبال سرمایه گذار برای احیای این گروه هستیم چرا که هدف احیای واحد های صنعتی است.

به گزارش اروم‌نیوز، از ظهر امروز شایعاتی مبنی بر مصادره اموال گروه صنعتی فولاد ارومیه توسط یکی از بانک‌ها منتشر شده است.
در همین راستا،جعفر صادق اسکندری در گفت و گو با خبرنگار اروم‌نیوز با اشاره به اهم مشکلات گروه صنعتی فولاد ارومیه گفت: این گروه صنعتی در رهن یکی از بانک ها بوده و علاوه بر بانک های دیگر اهم بدهی های این گروه در این بانک خلاصه می شود.
وی با اشاره به برگزاری جلسه ای با مدیر بانک مربوطه اظهارداشت: مصوب شد در خصوص این گروه سرمایه گذار حاضر شود که علاوه بر بازگشت تسهیلات دریافتی مدیر عامل این واحد از بانک ها باری دیگر شاهد راه اندازی مجدد آن باشیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی حضور سرمایه گذار جهت حل مشکلات این گروه را لازم و ضروری دانست و تصریح کرد: این گروه علاوه بر بحث اشتغالزایی در زمینه های مختلف اقتصادی نیز اهمیت های بسیاری دارد.
وی با بیان اینکه درصورتی که مدیران واحد ها به تعهدات خود در قبال بانک ها عمل نکنند اجرائیه در خصوص اموال صادر می شود ادامه داد: بانک ها با صدور اجرائیه هزینه مربوط به قرار داد های مشارکتی را از واحد کسر کرده و مابقی را در اختیار مجری طرح قرار می دهد.
* هدف راه اندازی مجدد واحد صنعتی فولاد ارومیه است
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ارومیه ضمن اظهار بی اطلاعی درخصوص مصادره شدن این گروه صنعتی توسط یکی از بانک ها گفت: هدف احیای این طرح است و مدیر عامل بانک های مختلف که مطالباتشان در این واحد بلوکه شده است تلاش برای تزریق کمک های مالی دارند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با حضور سرمایه گذار و تزریق هزینه های مالی شاهد احیای این طرح مهم باشیم.
انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=279112

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه