پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه:

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه گفت: ۲۵۰ نفر برای جلوگیری از سد معبر در ارومیه فعالیت می‌کنند.

مهرداد سلامتی در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به سد معبر کردن معابر عمومی توسط دست‌فروشان، اظهار داشت: ۲۵۰ نفر برای جلوگیری از سد معبر در خیابان ها تلاش می‌کنند.

وی، افزود: شهر ارومیه منطقه بندی شده و در هر منطقه یک مسئول وجود دارد که بر مناطق در نظر گرفته‌شده نظارت دارند و بیشترین نظارت در بخش‌های مرکزی شهر بوده است.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه، تصریح کرد: رفع و کاهش سد معابر تماماً بر عهده شهرداری نبوده و سایر نهادها نیز در امر همکاری دارند.

وی، افزود: تعاملی با کلانتری‌های شهر ارومیه صورت گرفته و مأموران نیروی انتظامی با نیروهای شهرداری تعاملی خوب در جهت رفع سد معبر در مناطق پر رفت و آمد شهر دارند که از جمله این مناطق خیابان‌های بعثت، امام و عطایی است.

این مسئول تاکید کرد: با افراد سد معبر کننده برخورد می‌شود و نیز در بعضی از مناطق شهر برای جلوگیری از سد معابر شهر شیفت شبانه‌روزی در نظر گرفته‌شده است.

سلامتی، سامانه ارتباطی ۱۰۰۰۴۴۱۱۳۷ را برای ثبت نظرات و درخواست‌های شهروندان اعلام کرد و اظهار داشت: روند رسیدگی به این صورت است که پس از ثبت درخواست همشهریان و رسیدن پیام به دست کاربر مربوطه پیگیری‌های لازم صورت می پذیرد و نتیجه توسط پیامک به اطلاع شهروندان می‌رسد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=278893

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه