پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه:

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه با بیان اینکه آتش نشانان در ایام عید تعطیلی ندارند گفت: ۱۸۳ نیروی عملیاتی در شیف های کاری متفاوت در ایام نوروز در حال اماده باش هستند.

ابراهیم شاد قوشچی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به حفظ ایمنی مردم در ایام نوروز، گفت: آتش نشانان به عنوان خادمان مردم نقش مهمی در جهت حفظ ایمنی در این ایام خواهند داشت.

وی، با بیان اینکه آتش نشانان در ایام نوروز و حتی در لحظه سال تحویل بر سر شیفت کاری هستند، افزود: تمام نیروهای آتش نشانی از ۲۵ اسفند تا ۱۳ فروردین آماده باش هستند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه، با اشاره به اینکه آتش نشانان در ایام عید تعطیلی ندارند، تصریح کرد: ۱۸۳ نفر در شیفت های کاری متفاوت در حال آماده باش هستند و در همین راستا ۵۰خودرو امدادی و ۴ موتور سیکلت آماده ارائه خدمات هستند.

شاد قوشچی، خاطر نشان کرد: با توجه به وجود ترافیک های سنگین در سطح معابر شهری نیروهای آتش نشانی از هم اکنون به صورت آماده باش در آمده و در سطح شهر مستقر شده اند تا سرعت رسیدن به محل حادثه را افزایش دهند.

وی، با اشاره به اینکه «روز خوب روز بدون حادثه است»، عنوان کرد: سلامتی بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما انسان ها هدیه نموده و ایمنی ضامن سلامتی است پس به آسانی آن را از دست ندهیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه، تاکید کرد: ایستگاه آتش نشانی از هر نظر آمادگی خدمت رسانی در زمان بروز حریق و حوادث را دارد و ازتمامی شهروندان تقاضا می شود در زمان حادثه جهت اطلاع رسانی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تماس بگیرند.

*بیشترآتش سوزی ها بر اثر اتصالات برقی است

شاد قوشچی، با ابراز امیدواری که روزهای تعطیل نوروز همراه با ایمنی و دوری از هرگونه خطر برای شهروندان باشد، افزود: قبل از ترک منزل خود تمامی وسایل غیرضروری الکتریکی را خاموش و درصورت امکان جریان برق را از ناحیه فیوز مینیاتوری قطع نمایند چرا که بیشتر آتش سوزی ها بر اثر اتصالات برقی است.

وی، درباره مراقبت های نوروزی در ترک منازل برای جلوگیری از خطرات احتمالی، خاطرنشان کرد: همراه داشتن کیف کمک های اولیه و خاموش کننده آتش نشانی در خودرو شخصی می تواند هنگام رخداد آتش سوزی یا هر حادثه احتمالی دیگری کمک بسزایی باشد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه، اظهار داشت: در روز سیزدهم فروردین نیز علاوه بر آماده باش کامل نیروهای عملیاتی سازمان، گشت زنی موتور سوران آتش نشان در سطح شهر و اماکن حساس شهر را هم خواهیم داشت.

شاد قوشچی، در پایان ابراز داشت: امیدواریم شهروندان با رعایت نکات ایمنی، نوروزی بدون حادثه و امن داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=278883

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه