پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

با معرفی نفرات برتر؛

نخستین جشنواره رسانه‌ای پیام انقلاب با معرفی نفرات و رسانه‌های برتر در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.

به گزارش اروم‌نیوز، در مراسم اختتامیه این جشنواره که در محل فرهنگسرای رسانه شهرداری ارومیه برگزار شد، «احد یوسفی» مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در سخنانی با اشاره به رسالت سنگین اصحاب رسانه در اعلام مشکلات و کاستی‌های موجود، اظهار داشت: برخورد با مفسدان در جامعه نیازمند حضور پرانرژی و واقعی اصحاب رسانه است.

وی، افزود: خبرنگاران باید به‌صورت واقعی پیگیر مشکلات مردم بوده و نسبت به تفکیک میان نقد اصولی و تخریب تفاوت قائل شوند تا به این ترتیب شاهد اثرگذاری اخبار و نیز حل مشکلات جامعه باشیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، فرهنگسرای رسانه را محلی برای تجمیع اهالی رسانه و فرصتی برای هم‌افزایی‌های بیشتر میان رسانهها و مسئولین دانست و عنوان کرد: خبرنگاران و مدیران رسانه‌ها باید بیش از این ارتباط خود با فرهنگسرا را افزایش دهند تا شاهد اثرگذاری بهتر این فرهنگسار در میان قشر خود باشیم.

در ادامه مراسم، «هوشنگ عطاپور» از روزنامه‌نگاران و اساتید دانشگاه، سخنانی را در خصوص ضرورت افزایش دانش و سواد مجازی در میان خبرنگاران ایراد کرده و ابراز داشت: امروز با توسل به فضای مجازی و ارتباطات گسترده میان رسانه‌ها و مردم می‌توان مشکلات و ضعف‌ها را به خوبی استخراج و نسبت به حل آن‌ها راهکارهای مناسب ارائه داد.

سخنرانی معاون برنامه‌ریزی و نیروی انسانی شهردار ارومیه هم در این برنامه سخنانی را در خصوص نیاز نهادها به رسانه‌ها و نیز جایگاه رسانه در حل مشکلات اجتماعی بیان کرد.

در پایان این مراسم، نفرات برتر در بخش‌های خبر، گزارش و یادداشت و نیز ۲ رسانه برتر و فعال در زمینه اخبار دهه فجر مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=278783

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه