پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی:

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: یکی از مشکلاتی که در حوزه ورزش بانوان وجود دارد کمبود سرانه ورزشی است و آذربایجان غربی از این لحاظ در رتبه ۲۵ استانی قرار دارد.

عبدالله چمن گلی در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اهمیت و کارهای صورت گرفته در حوزه ورزش بانوان اظهار داشت: در حوزه ورزش بانوان کارهای خوبی صورت گرفته و ایستگاه‌هایی برای انجام ورزش‌های بانوان در نظر گرفته‌شده است.

وی، افزود: زنان استان به ورزش علاقه زیادی دارند و به این نتیجه رسیده‌اند که برای سالم ماندن نباید ورزش را فراموش کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، بیان کرد: به دلیل اینکه زنان در خانه مدیریت خانه را به عهده‌دارند باید از سلامتی کامل برخوردار باشند و مادرانی که بیمار هستند نمی‌توانند فرزندان سالمی را تربیت کنند و نیاز است که خانواده‌ها نگاه ویژه‌ای به همسران خود داشته باشند.

وی، افزود: آن افرادی که مشکلات مالی و جسمی حرکتی دارند و توان ورزش کردن ندارند با مراجعه به اداره ورزش و جوانان می‌توانند نیازهای خود را مطرح کنند و سازمان ورزش و جوانان از این افراد حمایت می‌کنند و برای رفع مشکلات این افراد همه تلاش خود را برای رفع مشکلات آنان می‌کنند.

چمن گلی، تصریح کرد: زنان ورزشکار آذربایجان غربی الگوی ورزشی خوبی برای زنان استان هستند و زنانی همچون سکینه نوری، الهه قهرمانی، آیسان رضایی، رویا کریمی و دیگر بانوانی که جز نخبگان ورزش استان آذربایجان غربی هستند الگوهای خوبی برای سایر زنان استان است.

وی، در خصوص مشکلات حوزه ورزشی زنان گفت: یکی از مشکلاتی که در حوزه ورزشی زنان وجود دارد کمبود سرانه ورزشی است و آذربایجان غربی از این لحاظ در رتبه ۲۵ استانی قرار دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، بیان کرد: یکی دیگر از مشکلات ورزشی استان کمبود فضاهای ورزشی است اگر مشکلات در این زمینه‌ها حل شود پیشرفت خوبی در ورزش استان شاهد خواهیم بود.

وی، اضافه کرد: در حوزه عمرانی پروژه‌های نیمه‌تمام همچون استادیوم ۱۵ هزارنفری، استادیوم خوی و سلماس این استادیوم‌ها می‌توانند مشکلات زیادی را حل کنند و در سال جاری شاهد افتتاح پروژه‌ای ورزشی در استان خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: در آذربایجان غربی باوجود ۷۲ لیگ انتظار می‌رود مسئولین از لیگ‌ها حمایت کنند تا تیم ها بتوانند در مسابقات به مقام‌های خوبی دست یابند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=278277

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه