پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

با مشارکت آبفار و بسیج سازندگی؛

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی ارومیه گفت: شبکه آب‌رسانی روستای باری ارومیه با مشارکت این شرکت و بسیج سازندگی سپاه شهرستان بهینه‌سازی می‌شود.

صابر خسروزاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به انجام عملیات طرح تعویض شبکه های داخلی روستای باری گفت: شبکه داخلی روستای باری در زمان جهاد سازندگی وقت صورت گرفته بود که به دلیل فرسودگی شاهد هدررفت آب بودیم.

وی، افزود: با هماهنگی معاونت نظارت بهره برداری آب و فاضلاب روستایی نسبت به تعویض شبکه با مشارکت بسیج سازندگی اقدام شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی ارومیه، تصریح کرد: اکنون ۲/۵ کیلومتر از این طرح انجام شده و در صورت اتمام این طرح ۶۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۱۴۰ نفر از آب شرب سالم بهره مند شده و از هدر رفت آب جلوگیری می شود.

وی، عنوان کرد: باتوجه به اینکه اجرای شبکه داخلی در برنامه است حفاری و پر کردن این امر بر عهده بسیج سازندگی و تامین و اجرای شبکه توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی ارومیه انجام می شود.

خسروزاده، گفت: مبلغ مورد نیاز برای اجرای این طرح یک میلیارد۳۰۰میلیون ریال برآورد شده که بسیج سازندگی و شرکت آب و فاضلاب روستایی به نسبت مشارکت عهده دار هزینه های مورد نیاز هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=278233

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه