پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در پیامی از حضور تماشایی ملت انقلابی و شهید پرور استان آذربایجان غربی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تقدیر کرد.

به گزارش اروم‌نیوز، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی به شرح ذیل می باشد:

 بسمه تعالی

آفرین بر ملت راست قامتی که با حضور باشکوه خود اتفاق دیگری بر دفتر تارخ انقلاب رقم زدند که برکات آن بر سر ملت غیور ایران نازل خواهد شد .

بیست و دوم بهمنی تماشایی که با ندای رهبر فرزانه انقلاب و نقش آفرینی شما نیک اندیشان ترسیم شد تا آذین بخش دلهای انقلابی امت اسلامی باشد .

دوباره غنچه های بصیرت و ایستادگی با گشایش خود زیبایی دل انگیز و وصف ناپذیری بر جامعه بخشید تا دوستان امیدوار و دشمنان مایوس تر شوند .

قدمهایی که علیرغم فشارهای اقتصادی و نارسایی های موجود در رکاب ولی امر مسلمین جهان مدظله العالی پای در عرصه گذاشتند تا انقلاب به دستان نااهلان و نامحرمان نیفتد .

امروز نشان دادید که باید ایستاد و پای درخت تناور انقلاب جان نثاری کرد تا تاریخ به قضاوت بنشیند و نظاره گر مردان و زنان دلیری باشد که عهد خود نشکسته اند.

حضور بی سابقه ملت آذربایجان غربی همچون سایر استانهای ایران با آمیختگی زیبای قومی و مذهبی در شهرهای استان ستودنی است.

اینجانب ضمن تقدیر از شما ملت قهرمان مسئولان را به خدمتگزاری بیشتر دعوت نموده و عرض می کنم. به فرموده رهبر معظه انقلاب باید بکوشیم از مردم عقب نمانیم و با روحیه انقلابی و جهادی نقصان ها را برطرف نماییم.

والسلام علی عبادالله الصالحین

سید مهدی قریشی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=278155

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه