پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام‌جمعه اهل سنت ارومیه:

امام‌جمعه اهل سنت ارومیه گفت: مردم هوشیار ما چون همیشه باید با حضور پرشور و آگاهانه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌‌ها و برنامه‌های دشمنان اسلامی را خنثی کنند.

ماموستا عبدالقادر بیضاوی در گفت گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مشارکت مردم در صحنه‌هایی مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن هرسال نسبت به سال‌های قبل بیشتر شده و امسال نیز مانند سال گذشته حضور پررنگی در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داشت.

وی، افزود: ما این امنیتی که در کشور داریم به برکت حضور مردم درصحنه‌های این‌چنینی بوده است و ما باید به این اصل واقف باشیم که امنیت بالاترین نعمت است.

ماموستا بیضاوی، اضافه کرد: از مردم شهیدپرور آذربایجان غربی انتظار می‌رود تا مثل همه راهپیمایی‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز حضور پیدا کنند تا زحمت‌هایی که برای پیروزی و اقتدار کشور کشیده شده است از بین نرود.

امام‌جمعه اهل سنت ارومیه، گفت: مردم هوشیار ما چون همیشه باید با حضور پرشور و آگاهانه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌‌ها و برنامه‌های دشمنان اسلامی را خنثی کنند.

وی، افزود: ۲۲ بهمن پیام‌آور امنیت است چراکه امروزه در همسایگان کشور ما ناآرامی بیداد می‌کند ولی با اتحاد و همدلی و شرکت مردم در راهپیمایی‌ها امنیت و آرامش در کشور ما حکم‌فرما است.

ماموستا بیضاوی، در خصوص رفع مشکلات معیشتی مردم گفت: دولتمردان مسئولین به فکر رفع گرانی و مشکلات مردم باشند.

امام‌جمعه اهل سنت ارومیه، خاطرنشان کرد: همه مردم آذربایجان برای حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی روز ۲۲ بهمن اقتدار خود را به رخ جهانیان خواهند کشاند و در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277923

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

ویژه نامه