پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده خبرگان رهبری:

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و مقامات آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی است.

حجت الاسلام و المسلمین عسگر دیرباز در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، ضمن دعوت از مرم جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: آحاد مردم اهم از شیعه و سنی باید به وظیفه خود که حضور پرشور در راهپیمایی است، عمل کنند.

وی، افزود: مردم امسال نسبت به سال های قبل باید از همیشه با قدرت و صلابت بیشتری شعار «مرگ برآمریکا» را فریاد بزنند زیرا هیچگاه دشمنی ما با آمریکا از اذهان عمومی پاک نخواهد شد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تیری به چشم دشمنان نظام و انقلاب است، گفت: بهترین پاسخ به یاوه گویی های سران آمریکا وحدت مسلمانان، حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حمایت از ولایت فقیه، اعتنا نکردن به صحبت های دشمن می باشد.

حجت الاسلام دیرباز، ادامه داد: دهه فجر یادآور بهترین روزهای انقلاب اسلامی بوده و فرصتی است که رشادت‌های مردم آن دوران و خون‌های به زمین ریخته را ارج بنهیم چراکه زندگی آسوده امروز ما مدیون خون ریخته شده و تحمل رنج و عذاب مردمان آن دوران است.

وی، افزود: با این حال با بصیرت مردم، حضور همیشگی آنان در صحنه، هدایت های داهیانه امام(ره) و درایت مقام معظم رهبری، این نظام همواره پابرجا بوده و در مسیر توسعه و ترقی گام برداشته است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: ۲۲ بهمن نقطه عطف بزرگی در مبارزات ملت ایران و الهام بخش بسیاری از نهضت هایی آزادی بخش و حق طلبانه جهان و روز تجدید میثاق با امام(ره) شهدا و آرمان های نظام مقدس اسلامی است.

وی، خاطر نشان کرد: مردم همچون سالهای گذشته باری دیگر به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با نیت قربه الی الله با شهدا و امام شهدا تجدید میثاق کنند.

وی، ۲۲ بهمن را روز نشان دادن بصیرت و وفاداری مردم انقلابی ایران به دشمنان عنوان کرد و گفت: مردم انقلابی با حضور پرشور و شکوه خود باری دیگر مشتی محکم بردهان یاوه گویان زده و نشان دهند ما همچنان پای حفظ عزت،شرف و جمهوری اسلامی خود هستیم و خواهیم ماند.

حجت الاسلام دیرباز، تاکید کرد: ما اجازه نمی دهیم دشمنان تصمیمات خود را بر ما تحمیل کنند همیشه با تمام وجود پشتیبان انقلاب و خواستار آن خواهیم بود.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277937

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

ویژه نامه