پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۲۲ بهمن روز پیوند مردم با امام انقلاب و شهدا است، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران با کسی شوخی ندارد و مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ دندان شکنی به چشم طمع دشمنان خواهد داد.

سید هادی بهادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اینکه دهه فجر یک حادثه بی سابقه در تاریخ ایران است گفت: دهه فجر یک اتفاق تاریخی بی سابقه است که با حضور مردم در صحنه های اجتماعی و سیاسی رقم خورد.

وی، افزود: مردم غیور و انقلابی ایران باحضور در صحنه های اجتماعی سرنوشت سیاسی خود را تعیین کردند و نتیجه این حضور تاسیس جمهوری اسلامی بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: این انقلاب بی شک ثمرات بسیاری را در پی داشت که مردم به طور مستقیم در سرنوشت سیاسی خود نقش داشته و هر ساله به صورت مستقیم نمایندگان، ریاست جمهوری، شورای شهر و دیگر موارد را با رای مستقیم خود انتخاب می کنند.

وی، گفت: یکی دیگر از خاصیت های انقلاب پایه ها و ستون های اسلامی آن و سازگاری آن با باورهای ذهنی و اعتقادات مردم است.

وی، با بیان اینکه انقلاب اسلامی پایه های محکمی در جامعه دارد، گفت: دشمنان باید بدانند مردم پشتیبان نظام هستند و امسال نیز پرشور تر از سال های گذشته به میدان خواهند.

*دولت پیشرفت خود را مدیون حمایت های مردم است

بهادری، با اشاره به اینکه حضور پر شور و باصلابت مردم آذربایجان غربی در کنار دیگر مردم کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از حمایت قاطعانه آنان از جمهوری اسلامی دارد افزود: مردم هیچگاه از حمایت های خود دست برنخواهند داشت و دولت دستاوردهای خود را به تنهایی بدست نیاورده بلکه آنان را مدیون حمایت های مردم  است.

وی، با درخواست از مردم جهت حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، عنوان کرد: مردم با حضور پرشور و وحدت بی بدیل خود باری دیگر ضربه ای محکم به دشمن می زنند تا دشمن دندان طمع نسبت به ایران را بکشد.

وی، افزود: مردم با حضور پرشور خود در وعده گاه های ۲۲ بهمن به دشمنان نشان می دهند گرچه از مسئولین انتظاراتی دارند اما پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستندو جمهوریت نظام اسلامی با کسی شوخی نداردو تا قیام امام زمان(عج) به وظایف خود عمل خواهد کرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، افزود: ۲۲ بهمن روز پیوند مردم با امام و انقلاب است مردم با حضور خود در راهپیمایی نشان می دهند به آرمان های امام و انقلاب پایبندند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277973

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

ویژه نامه