پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده خبرگان رهبری:

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: فضای مجازی گلوگاه بروز فساد در جامعه است و مسئولین باید نسبت به سالم‌سازی این فصا در راستای مقابله با فساد و تبعیض تعجیل کنند.

به گزارش اروم‌نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین جواد مجتهد شبستری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ارومیه، اظهار داشت: پیشرفت‌های کشور در زمینه‌های مختلف نشانه موفقیت انقلاب مردم ایران و تاثیر این انقلاب بر داشته‌های علمی و دینی است.
وی، افزود: در حالی‌که قبل از انقلاب وابسته غرب بودیم، امروز شاهدیم که آمریکا و قدرت‌های غربی دنبال مذاکره با ایران اسلامی و استفاده از جایگاه کشور در حوزه‌های مختلف هستند.
نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری، عنوان کرد: رویش‌های نسل جدید انقلاب همانند شهید حججی افتخار انقلاب اسلامی و ملت انقلابی ایران شده‌اند که در تمام دنیا زبانزد انقلابیون هستند.
وی، بیان داشت: تمام تلاش دشمن در فضای مجازی گمراه کردن مردم است که مسئولین بایددر این حوزه ورود کرده و نسبت به سالم‌سازی وکنترل آن اقدام کنند.
حجت‌الاسلام شبستری، با اشاره به اهمیت فضای مجازی، عنوان کرد: اظهارات برخی مسئولین مبنی بر ناتوانی یا عدم تمایل در خصوص کنترل فضای مجازی قابل فهم نیست. باید در این خصوص اقدام عقلانی انجام شود.
وی، ادامه داد: کنترل فضای مجازی امری است که نباید مورد غفلت واقع شود.
نماینده خبرگان رهبری، با اشاره به بیامات رهبر انقلاب در خصوص تعجیل در رسیدگی به فساد و تبعیض، گفت: مسئولین باید در این خصوص اقدام عاجل انجام دهند.
وی، ابراز داشت: فضای مجازی یکی از گلوگاه‌های اصلی فساد است و خواسته اصلی مردم انقلابی کنترل آن است.
وی، همچنین با اشاره به فرارسیدن ۲۲ بهمن‌ماه، تاکید کرد: مردم ما انقلابی هستند و این انقلابی‌بودن را در ۲۲ بهمن نشان می‌دهند اما مسئولین باید این نکته را بدانند که نارضایتی و گله‌مندی وجود دارد.
حجت‌الاسلام شبستری، در پایان سخنان خود، حرکت در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی و مبارزه با فساد را خواسته اصلی مردم از مسئولین برشمرد.
انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277963

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه