پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده خبرگان رهبری:

نماینده آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم همیشه در صحنه آذربایجان غربی با حضور گرم و پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه دیگری را خلق می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جواد مجتهد شبستری در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به برگزاری هر چه باشکوه‌تر راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: در آستانه روز ۲۲ بهمن قرارگرفته‌ایم و همه‌ساله در این تاریخ جشن باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار می‌کنیم و امسال نیز به لطف الهی و کمک گرفتن از حضرت ولیعصر این روز باشکوه را جشن می‌گیریم.

وی، افزود: مردم قهرمان آذربایجان غربی در روز ۲۲ بهمن بار دیگر با بصیرت، شعور، غیرت حمایت خود را از انقلاب اسلامی اعلام می‌دارند.

نماینده آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تصریح کرد: مردم همیشه در صحنه آذربایجان غربی با حضور گرم و پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه دیگری را خلق می‌کنند.

وی، افزود: با توجه به یاوه‌گویی‌های اخیر دشمنان و با توجه به حوادث اخیری که در ماه گذشته در کشور به وقوع پیوست و دسیسه‌های استکبار و عوامل استکبار در منطقه باعث شد حضور مردم در راهپیمایی امسال از یک حساسیت بیشتری برخوردار باشد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شبستری، بیان کرد: در حقیقت راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام روشنی برای همه دشمنان ملت ایران خواهد داشت و امیدوار هستیم قدم‌های مردم که به تعبیر قرآن کریم که هر قدمی که شما برمی‌دارید و با آن قدم دشمن را به خشم درمی‌آورد برای شما حسنه‌ای مکتوب خواهد شد.

نماینده آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، در پایان خاطرنشان کرد: مردم با گام‌های استوار دشمنان این مرزوبوم را متوجه خواهند کرد و شاهد آن خواهیم بود که مردم این استان بیش‌ازپیش در صنوف متحد در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد و جشن شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را جشن خواهند گرفت.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277920

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه