پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی:

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: بیش از ۷۰۰ برنامه در قالب ۲۲ عنوان و سرفصل ویژه دهه فجر از سوی این اداره کل در حال اجرا و برنامه ریزی است.

به گزارش اروم نیوز، جواد زاهدی در سومین همایش کوچه ما بااشاره به پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی پدیده سیاسی قرن بیستم قرار لقب گرفته و امروز در حالی سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که شاهد رشد پیشرفت کشور در سایه وحدت و همدلی مردم است.

وی در خصوص دعوت کودکان و نوجوانان در شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: ما با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش قدرت و اتحاد مردم را به رخ جهانیان بکشیم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: کانون فکری کودک و نوجوانان به عنوان مسئول کمیته کودک و نوجوان با کمک نهادهای مختلفی که عضویت دراین کمیته را داشتند با هدف آشناکردن کودکان و نوجوانان با وقایع انقلاب ونقش رهبری انقلاب در پیروزی انقلاب و سایر وقایع است.

وی افزود: بیش از ۷۰۰ برنامه با ۲۲ عنوان و سرفصل در طول دهه فجر از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در حال اجرا و برنامه ریزی است.

زاهدی اضافه کرد: یکی از برنامه های کانون فکری و نوجوانان برپایی همایش کبوترکوچه ما است که به یاد آوری و گرامی داشت شهدای انقلاب و دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: امسال سومین سال همایش برگزاری همایش کبوترکوچه ما بوده است واین همایش با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با شهدا وخانواده های شهدا که در رده های سنی ۱۲ تا ۱۷ سال است و افراد آثار خود را به دبیر خانه  ارسال کرده اند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی در خصوص ویژگی این همایش اظهار داشت: این همایش باسایر همایش ها متفاوت با عنوان یادبود شهدا در سطح استان و کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد: و دیگر ویژگی آن کودکان ما هستند که با تحقیق در مورد شهدای انقلاب اسلامی و شهدایی که در محله ها ی  ومدارس خود وجود داشته تحقیق کرده وبا همراهی مربیان خود در یک پرسه کاری این تحقیقات را به آثاری همچون فیلم، داستان، پاورپوینت به خلق آثار می پردازند.

زاهدی اضافه کرد: امسال در مجموع ۳۰ اثر به دست ما رسیده است و ۳۵ نفر از اعضای ما در این زمینه کار کرده اند و بخش اعظم آن دختران ۲۸ نفر و پسران ۷نفر خلق اثر کرده اند.

وی افزود: بخش دیگر از این آثار گروهی بوده اند که ۳ اثر برگزیره، ۴ اثر شایسته تقدیر و یک اجرای ویژه همایش است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی در پایان خاطر نشان کرد: خلق این آثار زمینه خوبی برای معرفی شهدا بوده چراکه آینده سازان این کشور کودکان و نوجوانان هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277814

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه