پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیر کل اداره پست آذربایجان غربی

مدیر کل اداره پست آذربایجان غربی گفت: حدود ۵ درصد از نامه های عادی توسط صندوق های نصب شده در سطح شهرها به دست کارکنان اداره پست می رسد.

مجید فرخی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به تعداد صندوق های  پست اظهار داشت:تعداد صندوق های نصب شده ۶۳۴صندوق است که از این تعداد ۴۰۷ صندوق در شهر و۲۲۷صندوق در روستاهای آذربایجان غربی نصب شده و تعداد ۱۲۵صندوق در سطح شهر ارومیه قرار دارد.

وی افزود: حدود ۵ درصد از نامه های عادی توسط  صندوق های نصب شده در سطح شهرها به دست کارکنان اداره پست می رسد.

مدیر کل پست آذربایجان غربی در خصوص اینکه صندوق های پستی سطح شهر ها کار آیی خود را از دست داده اند یا خیر گفت: می توان گفت صندوق های سطح شهر کار آیی خود را از دست نداده اند  و علاوه بر اینکه حدود ۵ درصد نامه های عادی از طریق این صندوق ها جمع آوری می شوند و مردم  به این صندوق ها اعتماد دارند و این صندوق ها به عنوان امین مردم است.

فرخی اضافه کرد: مردم اشیاهای و مدارک پیدا شده را در این صندوق ها می اندازند و اداره پست این اشیا و مدارک را از این صندوق ها جمع آوری کرده و از این اشیا ها لیست تهیه می کنند.

مدیر کل پست آذربایجان غربی درباره پیگیری اشیا و مدارک گم شده خود اظهار داشت: لیست اشیا و مدارک گم شده همشهریان در سایت اداره پست در قسمت پست یافته موجود بوده و نیز همشهریان می توانند از اداره پست منطقه خودت جهت استعلام مدارک مفقود شده خود اطلاع پیدا کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277684

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه