پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی:

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی گفت: صدور کارت های ملی هوشمند تا پایان سال ۹۶ خواهد بود و این زمان قابل تمدید نیست.

محمد حیرت انگیز در گفتگو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به مهلت بازه زمانی صدور کارت های ملی هوشمند، اظهار داشت: زمان صدور کارت های ملی هوشمند تا پایان سال ۹۶ خواهد بود و این زمان تمدید نخواهد شد.

وی افزود: تعرفه قانونی ثبت احوال مبلغ ۲۰۰ هزار ریال و کارمزد دفتر پیشخوان یا پست ۹۰ هزار ریال همچنین پیش ثبت نام یا نوبت گیری در صورتیکه در دفتر پیشخوان یا پست انجام شود حداکثر تا ۵۰ هزار ریال و هزینه تحویل کارت هوشمند ملی و فعالسازی آن ۲۰هزار ریال است.

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی در خصوص تعداد نفرات درخواست کننده کارت هوشمند ملی اظهار داشت: تا کنون یک میلیون و ۵۰۵ هزار نفر در استان که ۶۲ درصد جمعیت واجد شرایط برای ثبت نام کارت هوشمند ملی استان را در بر می گیرد.

حیرت انگیز با اشاره به مدارک لازم جهت ثبت نام برای کارت ملی هوشمند گفت: مدارک لازم جهت ثبت نام داشتن شناسنامه، کارت ملی قبلی در صورت وجود داشتن و آدرس پستی و کد پستی نیاز است.

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی اضافه کرد: مراجعه به آدرس www.ncr.ir جهت پیش ثبت نام و نوبت گیری، انتخاب دفتر مورد نظر جهت تکمیل و پیش ثبت نام، مراجعه به دفتر برای تکمیل و به همراه داشتن اصل شناسنامه و اخذ اثر انگشت، اخذ تصویر و چهره، احراز هویت و اسکن مدارک و تایید مدیر دفتر و پس از صدور و دریافت پیامک مراجه و در نهایت تحویل کارت هوشمند ملی خواهد بود.

وی  در خصوص زمان صدور کارت ملی از زمان ثبت نام تا تحویل گرفتن کارت ملی هوشمند گفت: در صورت عدم وجود مغایرت در مشخصات هویتی تا یکماه پس از تکمیل ثبت نام کارت ملی به دست درخواست کنند خواهد رسید.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277711

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه