پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

با حضور مسئولین استانی؛

مرکز فرهنگی و موزه دفاع‌مقدس آذربایجان‌غربی با حضور مسئولین استانی افتتاح شد.

به گزارش اروم‌نیوز، مراسم افتتاح همزمان مرکز فرهنگی و موزه دفاع‌مقدس ۱۰ استان به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از مسئولین لشکری و کشوری برگزار شد.

مراسم افتتاح این مرکز در آذربایجان‌غربی نیز با حضور استاندار، نماینده ولی‌فقیه، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط در اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ترتیب یافت.

در این برنامه، سردار «محسن تیموری» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی، در سخنانی با اشاره به تلاش‌های انجام گرفته برای افتتاح موزه دفاع‌مقدس استان، اظهار داشت: موزه‌های و مراکز فرهنگی دفاع مقدس به منظور حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و نیز به نمایش گذاشتن این آثار در رسانه ملی این مرکز افتتاح می‌شود.

وی، افزود: باید به بهترین صورت حق شهدای دفاع مقدس آذربایجان‌غربی را به تصویر بکشیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: برای افتتاح این موزه و مرکز فرهنگی، در مجموع نمادهایی از حوادث و رویدادهای استانی شامل ۱۵۰۰ رویداد و ۱۱۰ سوژه جمع‌آوری شده است.

وی، ابراز داشت: برای جمع آوری آثار به تمامی ارگان‌ها و عموم مردم فراخوان داده شده تا به بهترین صورت این مجموعه گردآوری شود.

تیموری، خاطرنشان کرد: در بخش آماده‌سازی این موزه ۷۰ درصد پیشرفت داشته‌ایم و بزودی شاهد بهره‌بردای کامل آن خواهیم بود.

پس از ارائه سخنان رئیس‌جمهور از طریق ویدئو کنفرانس، مرکز فرهنگی دفاع مقدس آذربایجان‌غربی توسط نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار مورد افتتاح قرار گرفت.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277656

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه