پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: هیچ کاری از آمریکا و متحدان وی ساخته نیست چرا که بر اساس آیات الهی مغلوب همیشگی هستند.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام سید مهدی قریشی در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی که در کانون جوانان بسیج ارومیه با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار شد، اظهار داشت: مسئولیت ها از جمله مصادیق هدیه الهی است که باید قدردان آن باشیم.

وی افزود: آمریکا و همراهانش کاری نمی توانند بکنند چرا که بر اساس آیات الهی مغلوب هستند و هیچ کاری از آنان بر نمی آید، جمهوری اسلامی پیروز نهایی است و تمدن اسلامی قطعا شکل میگیرد.

امام جمعه ارومیه با تقدیر از خدمات و زحمات سردار عابدین خرم فرمانده سپاه شهدا تصریح کرد: از زحمات سردار خرم قدردانی دارم و برای سردار شهسواری نیز آرزوی توفیق دارم.

حجت الاسلام قریشی در ادامه سخنان خود گفت: روایتی داریم با این مضمون که دری از درهای بهشت برای مجاهدین است که همراه با شمشیرها وارد می شوند و سایر مردم پای میز محاکمه هستند و ملائکه خیرمقدم میگویند.

وی در پایان سخنان خود برای فرمانده قبلی و جدید آرزوی توفیق در خدمت رسانی به مردم کرده و خاطرنشان کرد: هر دو سردار هم سردار خرم و هم سردار شهسواری از مصادیق مجاهدان فی سبیل الله هستند که آرزوی توفیق برای هردوی آنان دارم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277544

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه